Mężczyźni

Niektórzy panowie lubią mieć bardzo krótko obcięte włosy (jak w armii) i świetnie się z tym prezentują

wózki widłowe
Author: STILL
Source: www.still.pl
Niewłaściwym podejściem jest myślenie, że wyłącznie kobiety chodzą do fryzjera oraz troszczą się o swe włosy. Panowie również robią do regularnie.

Niejedna kobieta pragnie mieć cudne włosy, gdyż to atrybut kobiecości - wobec tego troszczy się o nie w każdy możliwy sposób

Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Cudne włosy są atrybutem, który zauważają wszyscy. Kobiety chcą je posiadać, a panowie chcą, by ich małżonki posiadały piękne loki.

Dlaczego tak duża ilość osób dba o swoją urodę, jakie są najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne.

koszt
Author: Eric Shea
Source: http://www.flickr.com
Poszukując sposobu na nienaganny wygląd kobiety będą sięgać po najróżniejsze sposoby i metody. A tak naprawdę nie tylko panie, ponieważ w wielu przypadkach o siebie zaczynają dbać także Mężczyźni, chcąc po prostu dobrze wyglądać.

Uroda czyli w inny sposób to atrakcyjność fizyczna, kiedyś seksapil czyli atrakcyjność erotyczna.

kobieta
Author: NinderryStudios
Source: http://www.flickr.com
Uroda w inny sposób jest to atrakcyjność fizyczna, kiedyś seksapil (z ang. sex appeal) czyli atrakcyjność zmysłowa, powiązana głównie z wizerunkiem ciała, ale także aromatem, brzmieniem głosu, postępowaniem, bardzo pociągająca dla innych. Wizerunek jest jednym z główniejszych czynników, przesądzających o postępowaniu wobec drugiej istoty. Wpływa również na przydzielanie innym określonych aspektów osobowości oraz sposób przewidywania ich postępowań w przyszłości.

Jak zmieniła się obecna rola biżuterii męskiej

sygnet
Author: Steve
Source: http://www.flickr.com
Klejnoty do niedawna kojarzone były wyłącznie z damami. Pierścionki, łańcuszki były swego rodzaju symbolem rozpoznawczym statusu jaki w danej społeczności właścicielka klejnotów zajmowała. No i bez cienia wątpliwości przydawały - tak jak aktualnie - czar noszącej je pani.