Mężczyźni

Niejedna kobieta pragnie mieć cudne włosy, gdyż to atrybut kobiecości - wobec tego troszczy się o nie w każdy możliwy sposób

Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Zadbane włosy są atrybutem, który zauważają wszyscy. Kobiety pragną je posiadać, a dżentelmeni chcą, żeby ich partnerki miały piękne loki.

Jak zmieniła się obecna rola biżuterii męskiej

sygnet
Author: Steve
Source: http://www.flickr.com
Biżuteria do niedawna kojarzona była tylko i wyłącznie z damami. Pierścionki, naszyjniki były swego rodzaju znakiem rozpoznawczym pozycji jaki w danej grupie nosząca je dama zajmowała. No i z całą pewnością przydawały - tak jak dzisiaj - uroku noszącej je kobiecie.

Niektórzy panowie lubią mieć bardzo krótko obcięte włosy (jak w armii) i świetnie się z tym prezentują

wózki widłowe
Author: STILL
Source: www.still.pl
Błędnym podejściem bywa myślenie, że wyłącznie kobiety umawiają się do do fryzjera i dbają o swe włosy. Panowie też robią do regularnie.

Dlaczego tak duża ilość osób dba o swoją urodę, jakie są najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne.

koszt
Author: Eric Shea
Source: http://www.flickr.com
Poszukując sposobu na nienaganny wygląd panie będą sięgać po najróżniejsze metody i sposoby. A tak naprawdę nie tylko panie, gdyż coraz częściej zaczynają o siebie również dbać także panowie, zamierzając po prostu odpowiednio się prezentować.

Uroda czyli w inny sposób to atrakcyjność fizyczna, kiedyś seksapil czyli atrakcyjność erotyczna.

kobieta
Author: NinderryStudios
Source: http://www.flickr.com
Uroda odmiennie jest to atrakcyjność fizyczna, dawniej seksapil (z ang. sex appeal) czyli atrakcyjność erotyczna, związana głównie z estetyką ciała, ale również zapachem, brzmieniem głosu, zachowaniem, bardzo pociągająca dla innych. Wizerunek jest jednym z ważniejszych składników, przesądzających o postępowaniu wobec drugiej persony. Wpływa również na przyporządkowywanie innym określonych aspektów charakteru oraz rodzaj przewidywania ich postępowań w przyszłości.