cera

Jakie mydło jest tworzone ręcznie od 2000 wiosen oraz jego skład jest od tego czasu niemalże niezmienny?

kamienie szlachetne
Author: MAURO CATEB
Source: http://www.flickr.com
Czy wiesz, które mydło było jednym z początkowych na Ziemii? Historia jego wytwarzania sięga Fenicjan, jest produkowane manualnie od 2000 wiosen w takim samym miejscu.

Jak dobierać oraz używać kosmetyków do pielęgnowania okolic oczu?

Masażystka
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Okolice oczu to miejsce nastręczające wyjątkowej pielęgnacji przez okrągły rok.


Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna, a przez to bardzo podatna na różne zmarszczki i uszkodzenia spowodowane nadmiarem słońca, kiepskim doborem kosmetyków albo nieumiejętnym ich stosowaniem.

Jak efektywnie oraz profesjonalnie radzić sobie z kłopotami z cerą?

Kobieta, piękna cera
Author: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Source: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Sporo osób ma współcześnie problemy z cerą. Do problemów z cerą zdołamy zaliczyć rozliczne rzeczy, takie jak na przykład pojawianie się wyprysków, trądzik młodzieńczy, przesuszanie się cery albo jej przetłuszczanie się, pękające naczynka, wągry i sporo innych. Kłopoty z cerą mogą się pojawić u każdego, przeważnie mają z nimi styczność młodzi ludzie w okresie dojrzewania, jednakże często pojawiają się one również u osób starszych, zarówno u kobiet jak również u mężczyzn. W jaki sposób sobie radzić z takimi problemami?

Doradzamy jakie są rozwiązania aby zmienić swój wygląd na wiosnę

Atrakcyjne i naturalne usta
Author: Dreamstime
Source: Dreamstime
Koniec pory zimowej to dla przedstawicielek płci pięknej okres, w jakim mogą się one postarać o to, by całościowo zmienić swój wygląd. Wówczas też mają obowiązek dbać o to, aby odwiedzać najlepszy gabinet odnowy biologicznej, ponieważ tylko i wyłącznie tam będą mieć możliwość uzyskać dla siebie tego typu zabiegi, które na sto procent umożliwiają im zyskanie dla siebie najlepszych z możliwych wyników.

Krem pod oczy dla dojrzałej cery – jaki kosmetyk zakupić?

fitness
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
cera dojrzała zazwyczaj boryka się z wieloma kłopotami, takimi jak strata jędrności a także nawilżenia bądź pierwsze symptomy starzenia w postaci mimicznych zmarszczek.


Większość z nich widoczna jest szczególnie pod oczami, w którym to miejscu skóra jest bardziej wrażliwa i prędko traci elastyczność.

Pages