mężczyzna

Czym jest obrzezanie, dlaczego się go wykonuje i dlaczego jest to drażliwa kwestia tabu w naszym kraju?

urolog z Gdańska
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Zamierzasz się dowiedzieć sporo o obrzezaniu? Jesteś zainteresowany dlaczego wykonuje się taki zabieg? Sprawdź co w tej kwestii mają do poradzenia eksperci!

Teraźniejszy kanon mody ogromnie restrykcyjnie nakazuje dbać o wygląd nie tyko dziewczętom ale także mężczyznom. To właśnie dla nich powstaje wiele produktów do pielęgnacji choćby brody.

siwe włosy
Author: Patty Mooney
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś mężczyzna nie był zobligowany aż w tak ogromnym stopniu dokładać starań do własnego wyglądu. Jasne że nie znaczy to, iż nie musiał o siebie zadbać , jednakże przez długi okres wystarczyło , by chłopiec był dobrze ogolony, dobrze odziany i pachniał odpowiednią wodą, a uchodził za człowieka dbającego o swój wizerunek

Dlaczego profesjonalne kosmetyki do włosów to najlepszy pomysł na upominek dla oblubienicy wszelakiego faceta?

pań
Author: 38PR
Source: 38PR
Jeśli mężczyzna chce kupić znakomity upominek dla swojej wybranki, to posiada przed sobą duży kłopot. Czy kupić jakieś ubranie? Może zafundować jakąś eskapadę? A może raczej kupić swojej wybrance jakiekolwiek perfumy? To może być bardzo dobry wniosek.

Kiedy dawca nasienia będzie wymogiem koniecznym.

ciąża
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kłopot bezpłodności pośród ludzi, nie jest już zagadnieniem tabu. Będzie to z powodu pragnienia posiadania dziecka oraz bardzo wielu informacji na ten temat w telewizji,internecie czy radiu. Każda para, która myśli zostać rodzicem, stara się, aby zrealizować upragniony cel. Jednak co jeżeli okazuje się, że partner nie jest w stanie spełnić swojej powinności w 100%? Co, gdy mężczyzna jest osobą bezpłodną?

O jakich operacjach upiększających bez wątpienia powinna pamiętać każda kobieta?

szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta dba o swój wygląd najmocniej jak potrafi. Wielu mężczyzn też się stara, lecz jak wiadomo to kobiety wiodą w tym prym. Aby faktycznie prezentować się najlepiej powinniśmy wykorzystywać różne zabiegi, niektóre w większym stopniu popularne oraz powszechne, kolejne bardziej wyszukane i droższe.

Co robić aby mieć efektowne włosy?

Author: mikebaird
Uogólniając, mężczyźni raczej nie przywiązują większej uwagi do stanu swoich włosów. Oczywiście typowy zjadacz chleba nie zapomina o myciu włosów, ale ciężko przyznać, że faceci należą do takiego gatunku, który spędza dużo czasu na pielęgnowaniu bujnego owłosienia. I to jest tak naprawdę jedna z większych różnic między kobietami, a brzydką płcią. Bo przecież trudno trafić na tę kobietę, która w zupełności deprecjonuje znaczeniu wyglądu swoich włosów. Choć oczywiście to wyłącznie pewna generalizacja - znajdą się ci mężczyźni, którzy jeszcze więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnowaniu włosów...