pielęgniarka

Kiedy możemy zamówić wyspecjalizowaną obsługę pielęgniarską do mieszkania?

budynek szpitala
Author: P_R_F
Source: http://www.flickr.com
Zdrowie stanowi najważniejszą wartość dla wszystkich z nas, i z tego względu nie powinno się oszczędzać na profesjonalnej pomocy medycznej. Jeśli komuś zależy na specjalistycznej obsłudze medycznej, może postawić na wynajęcie pielęgniarki.

Po operacjach niezbędna bywa fachowa opieka, na szczęście obecnie można zatrudnić doświadczoną pielęgniarkę

pielęgnacja stomii wrocław
Author: iStock
Source: iStock
Po pobycie w szpitalu ciężko dojść do siebie, konieczna w takich wypadkach bywa fachowa pomoc, gdyż wielu rzeczy nie da się zrobić samodzielnie.

Opieka nad starszymi, bądź niepełnosprawnymi ludźmi to nie jedynie ciężar poświęcenia, ale też i i duża odpowiedzialność

Łazienka, natrysk, poręcz dla niepełnosprawnych
Author: KOŁO
Source: Lazienkaplus.pl
Wymaga całkowitej zmiany dotychczasowego życia. Osoby, które nie mogą samodzielnie poruszać się, czy to ze względu na wiek, lub też chorobę wymagają stałej opieki.


Bliscy takich osób są w ogromnie trudnym położeniu.

Pacjent w domu - parę wskazówek, jak uprościć życie jemu i osobom sprawującym opiekę.

obrazeczek - zdrowie
Author: Carsten
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś były o wiele gorsze możliwości, jeżeli chodzi o przebywanie poważnie chorej osoby w warunkach domowych. Obecnie szpitale nie mają warunków, by zbyt długo trzymać chorego. Na szczęście także rodzina opiekująca się nim w domu ma do wykorzystania coraz większe możliwości uzyskania pomocy.

Jakim miejscem jest hospicjum oraz co trzeba dokonać, żeby stać się wolontariuszem?

opieka
Author: Szpital Medicover
Source: Szpital Medicover
Zazwyczaj mówi się, iż do hospicjum Katowice idzie się umierać. Jest w sporo prawdy, jednakże sporo rzeczy jest niezwykle przesadzona. Co prawda hospicja to wyłącznie opieka paliatywna w Katowicach, jednakże jest to rewelacyjna opieka, która powinna dać ukojenie nawet najmocniej odczuwającym ból osobom. Dzieje się tak, iż w takich miejscach najczęściej mają dyżury ludzie z sercem na dłoni, chcący przynieść ulgę wszystkim osobom.