Pacjent

Na czym może polegać właściwa i fachowa kuracja odwykowa?

tabletki
Author: peace6x
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach duża część osób funkcjonuje w ciągłym zabieganiu. Należy żałować, że ma to wiele niesprzyjających dla dobrej kondycji skutków ubocznych, do których należą przykładowo większe ryzyko różnych dolegliwości serca czy wręcz niewydolność nerek.

Farmaceutyki bez recepty jakie warto mieć w domowej apteczce

Katar
Author: William Brawley
Source: http://www.flickr.com
W domowej apteczce, poza panaceami wydawanymi na receptę, które stosujesz Ty bądź ktoś z Twoich najbliższych, powinny znaleźć się następujące leki: przeciwbólowe, na ból gardła, udrażniające zatoki, obniżające gorączkę, wykrztuśne, przeciwalergiczne, usypiające, wykorzystywane przy urazach, żołądkowe, preparaty witaminowe i podstawowe minerały, oraz prócz tego termometr lekarski.

Warianty działań plastycznych, jakie pomagają w sposób nieoperacyjny zniwelować wstydliwy problem

nietrzymanie moczu leczenie laserem
Author: Raymond Zoller
Source: http://www.flickr.com
Nietrzymanie moczu oraz zbyt luźna pochwa to nierzadkie problemy intymne pań, które pojawiają się na skutek wielokrotnych porodów, różnego rodzaju urazów bądź mogą wystąpić w okresie menopauzy.

Dolegliwości związane ze wzrokiem - współczesne metody, które pomogą je zwalczyć

rentgen
Author: Golan Levin
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych czasach coraz więcej ludzi uskarża się na dolegliwości związane oczami, jak na przykład podrażnienia, zaczerwienienia oraz zwyczajne zmęczenie. To dość błahe dolegliwości. O wiele niebezpieczniej jest, kiedy pojawia się jakaś poważna choroba oczu.


Nasz świat jest miejscem pełnym wielu zagrożeń dla naszych oczu.

Co wpływa na zaufanie chorych w stosunku do medyków oraz w jaki sposób zadbać o ich bezpieczeństwo?

przeziębienie
Author: GMFRK
Source: GMFRK
Każda osoba decydująca się na wizytę, albo zabieg w gabinecie lekarskim oczekuje zarówno precyzyjnej diagnozy, jak też ogromnego bezpieczeństwa. Idealny lekarz może nie tylko zapewnić pacjentowi szybki powrót do zdrowia, ale też zadbać o miłą atmosferę podczas wizyty. Na poczucie bezpieczeństwa pacjenta bardzo może wpłynąć nastawienie lekarza, który ma obowiązek wspierać podopiecznego w każdym momencie leczenia, a także świadomość, że wszystkie zabiegi przeprowadzane są w estetycznych warunkach.

Pages