serce

O serce troszczyć się powinniśmy szczególnie. Pamiętaj o EKG!

Ekg
Author: speedoglyn1
Source: http://www.flickr.com
Kiedy ktoś powie serce – widzisz życie, więc w sytuacji kłopotów z sercem, zlany potem kombinujesz, co dalej z tym życiem. Nie martw się, nie każde problemy, które rozszerzasz do granic niebotycznych, mówią od razu coś niedobrego. Serce, jak jakikolwiek narząd ma swoje złe dni, i chociaż stale zapracowane, zadbane i monitorowane cały czas, będzie silne niczym dzwon przez wiele lat.

Każdy stomatolog, czy protetyk potwierdzi, że zaniedbane zęby mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie reszty organizmu

szkolenie
Author: Garrett Coakley
Source: http://www.flickr.com
dlatego nie należy ich bagatelizować i uczęszczać systematycznie na wizyty


Wśród ogromu spraw i standardowych obowiązków nie należy zaniedbywać własnego zdrowia, a w tym stanu zębów, bez jakich nie będziemy mogli ani ładnie wyglądać, ani prawidłowo się odżywiać.

Defibrylator AED może ocalić istnienie

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
To, że wielu chorych nawet w stanie tragicznym może powrócić do normalnego działania oraz przeżyć dalsze lata życia z rodziną, w znacznej mierze będzie realne dzięki rozwojowi medycyny i sprzętów, jakie będą wykorzystywane w czasie leczenia. Jest tak, że bardzo często stosowany okazuje się defibrylator AED, który okazuje się być nieocenionym narzędziem każdego doktora, kiedy okazuje się, że serce pacjenta zaprzestało pracować oraz zaczyna on się żegnać z życiem.

Jakie leki powinny znajdować się w dowolnej domowej apteczce?

leki
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Już nasz nieoceniony poeta epoki odrodzenia Jan Kochanowski napisał, że nasze zdrowie rozpoczyna doceniać dopiero ten, kto je utraci. Dlatego też w jakimkolwiek domu jest mała saszetce z lekami, w której są wszelkie lekarstwa, bandaże higieniczne czy balsamy.