serce

O serce troszczyć się powinniśmy szczególnie. Pamiętaj o EKG!

Ekg
Author: speedoglyn1
Source: http://www.flickr.com
Kiedy słyszysz serce – widzisz życie,tak więc w momencie problemów z sercem, oblany potem myślisz, co dalej z tym życiem. Nie panikuj, nie każde problemy, które rozszerzasz do granic niebotycznych, mówią zawsze coś strasznego. Serce, tak jak jakikolwiek narząd posiada własne bolączki, i choć ciągle zajęte, zadbane i sprawdzane regularnie, będzie mocne niczym dzwon przez długie lata.

Każdy stomatolog, czy protetyk potwierdzi, że zaniedbane zęby mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie reszty organizmu

szkolenie
Author: Garrett Coakley
Source: http://www.flickr.com
stąd też nie należy ich bagatelizować i chodzić systematycznie na wizyty


Wśród nawału spraw i codziennych obowiązków nie należy zaniedbywać własnego zdrowia, a w tym stanu zębów, bez których nie będziemy mogli ani ładnie wyglądać, ani prawidłowo się odżywiać.

Defibrylator AED może ocalić istnienie

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
To, że sporo pacjentów nawet w stanie tragicznym ma szansę wrócić do normalnego działania oraz przeżyć kolejne lata życia z rodziną, w znacznej mierze jest realne dzięki rozwojowi medycyny oraz urządzeń, jakie są używane w czasie hospitalizacji. Jest tak, że bardzo często wykorzystywany okazuje się defibrylator AED, który będzie nieocenionym narzędziem każdego doktora, gdy okazuje się, że serce pacjenta zaprzestało pracować oraz zaczyna on się żegnać z życiem.

Jakie leki powinny znajdować się w dowolnej domowej apteczce?

leki
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Już rodzimy wielki wieszcz okresu renesansu Jan Kochanowski napisał, że własne zdrowie zaczyna doceniać dopiero taki, kto je straci. Przeto też w jakimkolwiek domu znajduje się nieznaczna Apteczka, w której są wszelkie medykamenty, gazy higieniczne czy balsamy.