Jakim sposobem można wprowadzić harmonię do swojego życia – metody nietypowe

Dziś każdemu z nas dotrzymuje towarzystwa stres oraz pośpiech, a to niekorzystnie wpływa na zdrowie, jak też stan psychiki. Można czasami sięgnąć po wielu nieznane, dość nietypowe sposoby zrelaksowania się i znalezienia ładu.


terapia dźwiękiem
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
masaż dotyk motyla
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
Zdobywającą popularność metodą jest tzw. Masaż (rehabilitacja.przemysl.pl) Dotyk Motyla. Pozwala uwolnić przebywające w pamięci ciężkie doświadczenia. Tego rodzaju masażu uczyła na całym świecie dr Eva Reich. Uważa się, że im dotyk jest subtelniejszy, tym silniej działa. Jest bardzo prosty do nauczenia, można wykonać go raz raz na dzień albo raz na tydzień. Masaż Dotyk Motyla jest bezpieczny, bardzo delikatny – niczym muśniecie skrzydłem motyla. Pomaga uzdrawiać ludzi cierpiących z powodu traumatycznych przeżyć, np. przemocy. Masaż - odwiedź nas - pomaga takim ludziom poczuć się spokojnie w czasie dotyku - Anna Szurlej zaprasza na masaż.


Natomiast terapia dźwiękiem pozwala przywracać umysłowi i ciału spokój. Tego typu terapie wykorzystuje się nierzadko podczas spotkań z dziećmi chorymi na autyzm, ludźmi po wylewach bądź udarze mózgu. Często po terapii chorzy nie odczuwają potrzeby sięgnięcia po preparaty nasenne lub uspokajające. Tak naprawdę terapia dźwiękiem pozwala się wyciszać, odprężyć i odzyskać siły. Osoby nawet po ciężkiej chorobie odczuwają nową motywację do życia i siłę do działań - przejdź do www.annaszurlej.pl.


Mnóstwo osób nabija się z takich niekonwencjonalnych sposobów. Mogą być jednakże bardzo efektywne. Naturalnie nie można odstawiać leków zleconych przez doktora, jednakże te oryginalne metody też mogą pomóc, zwłaszcza przy złym zdrowiu psychicznym.