dziąsła

Jak dbać o zęby? Szkodliwe przyzwyczajenia niszczące zęby

Kawa
Author: Segafredo Zanetti
Source: Segafredo Zanetti
Jakie przyzwyczajenia, często niekontrolowane, przySPArzają się do pogarszania stanu naszych zębów? Mnóstwo z nich powiązanych jest z pracą w biurze, dla przykładu kilkugodzinne żucie gumy, używanie zębów miast nożyc jak też podjadanie przy pececie.

Na jakie aspekty zwrócić uwagę podczas wyboru właściwej dla naszych potrzeb szczoteczki do higieny jamy ustnej?

końcówki do szczoteczek
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Wybór właściwej szczoteczki do zębów to totalny fundament w codziennej trosce o naszą jamę ustną. Szczotkowanie zębów jest chyba pierwszą i podstawową ale niezwykle ważną kwestią jeśli chodzi o posiadanie zdrowego i pięknego uśmiechu.


W jaki sposób dobrać właściwą szczoteczkę do naszych potrzeb? Podstawową sprawą jest zbadanie tego, jak zachowują się nasze dziąsła.

W jaki sposób szukamy cenionego stomatologa albo renomowanego gabinetu dentystycznego, gdy ból zęba staje się bardzo uciążliwy

zęby, zdrowy uśmiech
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Przeszywający ból zęba może tak zniweczyć ambitne plany na przyjemne spędzenie popołudnia w gronie najlepszych kumpli, jak i stać się powodem nieprzespanej nocy. Zazwyczaj Polacy długo zwlekają z umówieniem wizyty u dentysty, szczególnie jeżeli wiedzą, że ubytek jest niewielki.

Jak zatroszczyć się o zęby Przydatne wskazówki

dentysta
Author: Centrum Stomatologiczne Demed
Source: http://ursynow.centrumdemed.pl/
Stan uzębienia jest jednym z ważnych czynników przesądzających o naszym wyglądzie jak też o zdrowiu całego ciała. W jaki sposób dbać o ząbki, ażeby były zdrowe i służyły nam przez całe nasze życie? Co zrobić, żeby radować się zdrowym uśmiechem?