mężczyzna

O jakich operacjach upiększających bez wątpienia powinna pamiętać każda kobieta?

szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta troszczy się o swój wygląd najbardziej jak potrafi. Wielu mężczyzn również tego próbuje, ale wiadomym jest, że to panie wiodą w tym prym. By faktycznie prezentować się najlepiej warto wykorzystywać różnorakie zabiegi, niektóre bardziej popularne oraz powszechne, inne bardziej wyszukane i droższe.

Kiedy dawca nasienia będzie wymogiem koniecznym.

ciąża
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kłopot bezpłodności pośród ludzi, nie jest już zagadnieniem nietykalnym. Stało się to za przyczyną chęci posiadania dziecka a także bardzo wielu informacji na ten temat w telewizji,internecie czy radiu. Niejedna para, która chce zostać rodzicem, chce, by zrealizować upragniony cel. Tymczasem co jeżeli będzie, iż partner nie jest w stanie spełnić swojej powinności w stu procentach? Co, kiedy facet jest osobą bezpłodną?

Dlaczego profesjonalne kosmetyki do włosów to najlepszy pomysł na upominek dla oblubienicy wszelakiego faceta?

pań
Author: 38PR
Source: 38PR
Jeżeli facet pragnie kupić doskonały prezent dla swej oblubienicy, to posiada przed sobą duży kłopot. Może kupić jakieś ubranie? Czy zafundować jakąś wycieczkę? A być może raczej zakupić swojej narzeczonej jakieś kosmetyki? To mógłby być bardzo dobry wniosek.

Co robić aby mieć efektowne włosy?

Author: mikebaird
Generalizując, mężczyźni raczej nie przywiązują większej uwagi do stanu swoich włosów. Oczywiście statystyczny Kowalski nie zapomina o myciu włosów, lecz ciężko rzec, że panowie należą do takiego gatunku, który spędza dużo czasu na pielęgnowaniu bujnego owłosienia. I to jest tak naprawdę jedna z większych różnic pomiędzy kobietami, a brzydką płcią. Bo przecież ciężko trafić na tę kobietę, która w zupełności deprecjonuje znaczeniu wyglądu swoich włosów. Choć naturalnie to tylko generalizacja - znajdą się tacy mężczyźni, którzy jeszcze więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnacji włosów...

Teraźniejszy kanon mody ogromnie restrykcyjnie nakazuje dbać o wygląd nie tyko dziewczętom ale także mężczyznom. To właśnie dla nich powstaje wiele produktów do pielęgnacji choćby brody.

siwe włosy
Author: Patty Mooney
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś mężczyzna nie był zmuszony aż w tak ogromnym stopniu przykładać się do swego wyglądu. Naturalnie nie znaczy to, iż nie musiał o siebie dbać , jednak przez wiele lat wystarczające było , by mężczyzna był prawidłowo ogolony, fajnie ubrany i pachniał odpowiednią wodą, a uchodził za człowieka dbającego o swój wizerunek

Czym jest obrzezanie, dlaczego się go wykonuje i dlaczego jest to drażliwa kwestia tabu w naszym kraju?

urolog z Gdańska
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Pragniesz się dowiedzieć sporo o obrzezaniu? Jesteś zainteresowany dlaczego wykonuje się taką operację? Sprawdź co na ten temat mają do powiedzenia eksperci!