mężczyzna

Dlaczego profesjonalne kosmetyki do włosów to najlepszy pomysł na upominek dla oblubienicy wszelakiego faceta?

pań
Author: 38PR
Source: 38PR
Jeśli mężczyzna chce zrobić doskonały prezent dla swojej oblubienicy, to posiada przed sobą znaczny problem. Może kupić jakiekolwiek ubranie? Czy zafundować jakąkolwiek eskapadę? A może raczej kupić swej narzeczonej jakieś perfumy? To mógłby być niezwykle dobry wniosek.

O jakich operacjach upiększających bez wątpienia powinna pamiętać każda kobieta?

szczupła sylwetka
Author: Butz.2013
Source: http://www.flickr.com
Każda z kobiet zabiega o swój wygląd najbardziej jak potrafi. Wielu panów także się stara, lecz wiadomym jest, że to kobiety wiodą w tym prym. Aby rzeczywiście prezentować się najlepiej trzeba stosować różnorodne zabiegi, niektóre w większym stopniu znane i powszechne, inne bardziej drogie oraz wyszukane.

Kiedy dawca nasienia będzie wymogiem koniecznym.

ciąża
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Kłopot bezpłodności pośród osób, nie jest już tematem nietykalnym. Będzie to z powodu pragnienia bycia rodzicem a także bardzo wielu informacji na ten temat w mediach. Niejedna para, jaka pragnie zostać rodzicem, stara się, żeby zdobyć wymarzony cel. Jednak co jeżeli będzie, iż partner nie będzie w stanie zrealizować swojej powinności w 100%? Co, kiedy facet będzie osobą bezpłodną?

Co robić aby mieć efektowne włosy?

Author: mikebaird
Generalizując, mężczyźni raczej nie przywiązują większej uwagi do stanu swoich włosów. Oczywiście statystyczny Kowalski nie zapomina o regularnym myciu włosów, lecz trudno przyznać, że mężczyźni należą do takiego gatunku, który spędza dużo swojego czasu na pielęgnowaniu włosów. I to jest w sumie jedna z największych różnic pomiędzy kobietami, a płcią brzydką. Bo w końcu ciężko natrafić na taką kobietę, która najzupełniej deprecjonuje znaczeniu prezencji swoich włosów. Choć oczywiście to wyłącznie mała generalizacja - znajdą się ci mężczyźni, którzy jeszcze więcej, niż kobiety spędzają czasu na pielęgnacji włosów...

Teraźniejszy kanon mody ogromnie restrykcyjnie nakazuje dbać o wygląd nie tyko dziewczętom ale także mężczyznom. To właśnie dla nich powstaje wiele produktów do pielęgnacji choćby brody.

siwe włosy
Author: Patty Mooney
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś mężczyzna nie był zmuszony aż w tak dużym stopniu dokładać starań do własnego wyglądu. Oczywiście nie znaczy to, iż nie miał obowiązku o siebie zadbać , jednak przez wiele lat wystarczające było , by mężczyzna był poprawnie ogolony, dobrze odziany i pachniał dobrą wodą, a uchodził za człowieka dbającego o swój wizerunek

Czym jest obrzezanie, dlaczego się go wykonuje i dlaczego jest to drażliwa kwestia tabu w naszym kraju?

urolog z Gdańska
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Chcesz się dowiedzieć więcej o obrzezaniu? Interesuje Cię dlaczego dokonuje się taką operację? Przekonaj się co na ten temat mają do powiedzenia fachowcy!