życie

Defibrylator AED może ocalić istnienie

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
To, że sporo pacjentów nawet w stanie krytycznym może wrócić do normalnego działania i przeżyć kolejne lata życia z familią, w dużej mierze będzie realne dzięki rozwojowi medycyny oraz sprzętów, jakie będą używane podczas leczenia. Okazuje się, że bardzo często stosowany jest defibrylator AED, który będzie niezastąpionym sprzętem każdego lekarza, kiedy okazuje się, że serce chorego zaprzestało pracować i zaczyna on się żegnać z życiem.

Jak wyleczyć się z alkoholizmu? Jak prezentują się najlepsze rozwiązania? Czy wszywka alkoholowa to dobry sposób?

sakupy
Author: Praktycy.com
Source: Praktycy.com
Leczenia alkoholizmu to trudne zadanie, najbardziej często takie terapie zalicza się do modeli awersyjnych. Najbardziej popularne w Polsce są tak zwane

Szkolenie pierwszej pomocy przedmedycznej - czyli, w jaki sposób nauczyć się ratować komuś egzystencję

kurs pierwsza pomoc przedmedyczna
Author: Pinio
Source: Pinio
Bardzo chcesz nauczyć się pierwszej pomocy, a później, jeśli życie pozwoli, szkolić się dalej, by być lekarzem, albo jakąś osobą, która aktywnie działa w branży "opieka i ochrona zdrówka"? Po zapisuj się więc na kursik zaczynającej pomocy, najwspanialej takiego typu, która to później pomoże Ci w urzeczywistnieniu imaginacji! Jaki to konkretnie kurs oraz gdzie takie bywają przeprowadzane? To wszyściutko oraz jeszcze bardziej dużo nie posiadając żadnego problemu odnajdziesz wewnątrz naszego nowego - świeżutko co wydzierganego - artykuliku!

W jaki sposób opiekować się osobą starszą? Jakie działania podjąć, żeby czuła się ona dobrze?

uslugi pielęgniarek
Author: The All-Nite Images
Source: http://www.flickr.com
Żeby w odpowiedni sposób wspierać osobę w podeszłym wieku oraz poprawić jakość jej życia co dzień, wspomagając w codziennych czynnościach i zachęcając ją do aktywności fizycznej, należy utrzymać równowagę między czynnościami pielęgnacyjnymi a swoim życiem. Pomocne jest również zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi opiekowaniem się osobami starszymi. Opiekowanie się osobą w podeszłym wieku z pewnością do łatwych nie należy, jednakże, kiedy będziemy pamiętać o kilku najważniejszych zasadach bez wątpienia damy sobie radę z tymi powinnościami.

Kosmetyki dla mężczyzn - Panowie, zadbajcie o twarz i prezentujcie się korzystniej!

Kosmetyki
Author: Maegan Tintari
Source: http://www.flickr.com
Żart o słowach Boga podczas zobaczenia praojca Adama i pramatki Ewy, w którym mówi się o tym, że sam stwórca nakazał dziewczynie się malować, przy towarzyszącym temu uznaniu Adama za ideał, może obecnie zostać puszczony w niepamięć. Poza muzykami rockowymi, wielokroć podkreślającymi oblicza makijażem, mężczyźni generalnie się nie malują. Nie wyłącza to jednak coraz głębszej troski o powierzchowność.

Czym jest laserowa depilacja?

odzież
Source: lokikoki.pl
Depilacja laserowa jest to jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej.


Jeżeli jest poprzedzona konsultacją z lekarzem i zrealizowana przez wykwalifikowanego oraz doświadczonego specjalistę jest skuteczną a także bezpieczną dla zdrowia metodą, z której coraz to częściej korzystają nie jedynie kobiety, lecz również mężczyźni.

Osobista stylistka - kształtowanie własnego image'u|Komu konieczna jest stylistka?

osobista stylistka
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Wizerunek to w dzisiejszych czasach rzecz najważniejsza, wygląd wpływa na postrzeganie nas poprzez środowisko, demonstruje nasze podejście do życia, stan ducha i górujące cechy naszego charakteru.

Przyczyny tworzenia się żylaków na nogach i sposoby działania w sytuacji, gdy już się pojawią.

chirurg naczyniowy
Author: Javier Romero Otero
Source: http://www.flickr.com
Problem z żyłami dotyka coraz więcej osób. Można wręcz stwierdzić, że jest to problem współczesnych czasów. Nieodpowiednia, zbyt uboga w owoce i warzywa dieta niekiedy będzie prowadzić do nadwagi.

Wraz z upływem dekad znaczenie pojęcia rehabilitacja znacząco się poszerza i nie obejmuje już tylko doskonalenia sprawności fizycznej

szpital
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Słowo rehabilitacja odnosi się do ulepszania poziomu życia osobom niepełnosprawnym i tym po zabiegach albo wypadkach. Powszechnie jest kojarzona ze stawianiem na nogi osób, które uczestniczyły w katastrofach drogowych albo są po zawale. Tymczasem taka tematyka jest o wiele bardziej rozległa i obejmuje również zagadnienia z zakresu psychiatrii. Przypatrzmy się bliżej wszystkim gatunkom rehabilitacji, jakie współcześnie proponuje nam medycyna.

Opis możliwości, jakie mają aktualnie kobiety w zakresie poprawy swojej urody.

depilacja laserowa śląsk
Source: pixabay.com
Obecnie w kosmetycznych gabinetach można otrzymać naprawdę dużo jeśli chodzi o poprawę swojej urody i wyglądu. Rzecz jasna upływających lat nie da się całkiem zatrzymać, lecz jest bardzo dużo dostępnych zabiegów, pozwalających znacznie odmłodzić ciało.

W co wyposażyć apteczkę domową?

dziecko w spacerówce
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Apteczka domowa powinna wyposażona być w należyty zestaw lekarstw, ziół, materiałów opatrunkowych czy też trwały sprzęt.


Po co szukać nocnej apteki jeśli podstawowe farmaceutyki możemy mieć pod ręką? W celu łatwego odnalezienia potrzebnego medykamentu, skład apteczki warto podzielić na parę części.

Jakie elementy mogą wpływać na procesy starzenia skóry, jak można właściwie o nią dbać.

Piękna sylwetka na lato
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nasza skóra, podobnie jak zresztą całe ciało, wraz z mijającym czasem zaczyna się starzeć. Na ten proces ogromny mają między innymi predyspozycje genetyczne, z tego też powodu u niektórych osób może to przebiegać szybciej, a u pozostałych wolniej.

Kosmetyki nowej generacji - realna szansa na długie, zdrowe życie czy banalna fantastyka naukowa

filtry
Author: Dafi
Source: Dafi
Kto z nas nie chciałby żyć wiecznie? Pomimo że kolejne generacje naukowców wykonują swoją żmudną pracę laboratoryjną, jak dotąd żaden z nich jeszcze nie dał jednoznacznej odpowiedzi na kwestie - czy eliksir przedłużający życie istnieje?

Balsamy do ciała jako doskonały sposób na zadbaną cerę

Babska sztama... Wielki Konkurs marki Venus
Author: Best Brands PR
Source: Best Brands PR
Cera człowieka składa się w 20 proc. z wody, a częste kąpiele, pływanie w basenie i oddawanie jej działaniu promieni słonecznych, czy też klimatyzacji wiedzie do utraty wody i naruszenia bariery hydrolipidowej skóry, w ochronie jakiej pomagają oczywiście balsamy, również mleczka do ciała o własnościach nawilżających.

Jak dobierać oraz używać kosmetyków do pielęgnowania okolic oczu?

Masażystka
Author: Steven Depolo
Source: http://www.flickr.com
Okolice oka to miejsca wymagające wyjątkowej pielęgnacji przez okrągły rok.


Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna, a tym samym bardzo podatna na różne zmarszczki oraz uszkodzenia wywołane nadmiarem słońca, kiepskim doborem kosmetyków albo nieumiejętnym ich aplikowaniem.

Każda pani marzy o tym, żeby wspaniale się prezentować, dzięki stylistce będzie to do zrealizowania

Półka z kosmetykami do włosów
Author: Sten Dueland
Source: http://www.flickr.com
Stare przysłowie mówi, że nie ma kobiet nieładnych, są jedynie te zaniedbane. Bez wątpienia w tym stwierdzeniu tkwi ziarenko prawdy, ponieważ z użyciem odpowiednio dobranego makijażu, uczesania i stroju można tworzyć cudowny wizerunek i podkreślić urodę.


Panie nieraz nie orientują się jak podkreślić urodę


Dużo pań narzeka, że nie potrafi dopasować optymalnego ubioru, wykonać makijażu, który pasuje do typu urody bądź ocenić w jakim uczesaniu będzie im ładnie.

Doskonała laserowa korekcja wady wzroku jak również operacje zaćmy Warszawa nam aktualnieproponuje

nowotwór
Author: ZnaneNieznane.pl
Source: ZnaneNieznane.pl
Wady wzroku najczęściej są kłopotliwe. Niezaleczone i niekorygowane nierzadko ulegają pogorszeniu. Nie warto ryzykować pogłębienia wad wzroku, ponieważ jest to dominujący zmysł, bez jakiego ciężko wyobrazić nam sobie przecież dalsze życie.


Korygowanie wad widzenia jest obecnie osiągalne.

Pages