Mężczyźni

Uroda czyli w inny sposób to atrakcyjność fizyczna, kiedyś seksapil czyli atrakcyjność erotyczna.

kobieta
Author: NinderryStudios
Source: http://www.flickr.com
Uroda odmiennie jest to atrakcyjność fizyczna, ongiś seksapil (z ang. sex appeal) czyli atrakcyjność zmysłowa, powiązana głównie z estetyką ciała, ale także zapachem, tembrem głosu, postępowaniem, widocznie pociągająca dla innych. Wygląd jest jednym z główniejszych składników, decydujących o zachowaniu wobec innej istoty. Oddziałuje także na przypisywanie ludziom pewnych przymiotów uosobienia oraz sposób przewidywania ich postaw w przyszłości.

Jak zmieniła się obecna rola biżuterii męskiej

sygnet
Author: Steve
Source: http://www.flickr.com
Biżuteria jeszcze do niedawna kojarzona była wyłącznie z paniami. Pierścienie, łańcuszki były swojego rodzaju symbolem rozpoznawczym statusu jaki w danej wspólnocie właścicielka klejnotów zajmowała. No i rzecz jasna dodawały - tak jak dzisiaj - szyku noszącej je pani.

Dlaczego tak duża ilość osób dba o swoją urodę, jakie są najpopularniejsze zabiegi kosmetyczne.

koszt
Author: Eric Shea
Source: http://www.flickr.com
Poszukując sposobu na nienaganny wygląd kobiety sięgają po najróżniejsze metody i sposoby. A tak naprawdę nie tylko same panie, ponieważ coraz częściej o siebie zaczynają dbać także Mężczyźni, chcąc po prostu dobrze wyglądać.

Niejedna kobieta pragnie mieć cudne włosy, gdyż to atrybut kobiecości - wobec tego troszczy się o nie w każdy możliwy sposób

Dieta i sport
Author: iStock
Source: iStock
Cudne włosy są wizytówką, którą doceniają wszyscy. Damy chcą takie posiadać, a Mężczyźni pragną, aby ich małżonki miały piękne czupryny.

Niektórzy panowie lubią mieć bardzo krótko obcięte włosy (jak w armii) i świetnie się z tym prezentują

wózki widłowe
Author: STILL
Source: www.still.pl
Błędnym podejściem jest myślenie, że wyłącznie panie chodzą do fryzjera oraz troszczą się o swoje włosy. Panowie też robią do regularnie.