skóry

Jakie mogą być objawy mikozy skóry głowy i co ją może powodować?

morze i plaża
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Zmniejszenie wytrzymałości organizmu może być źródłem mnóstwa przypadłości. Do jednej z nich należy grzybica skóry głowy. Jest to jedno z najpopularniejszych schorzeń dermatologicznych, które w znacznym stopniu wpływa na jakość życia.

Dziś masz szansę rozpieszczać się w studiach kosmetycznych albo obiektach Spa, ich propozycja okazuje się bardzo ciekawa

skóra - obrazeczek
Author: Cooperation Afloat Readiness and Training (CARAT) Commander, Log
Source: http://www.flickr.com
Dziś każda szykowna dama może dbać o piękno tak, jak lubi. W każdym większym mieście znajdują się specjalistyczne salony, gdzie można zatroszczyć się o cery, włosów oraz paznokci. Coraz znaczniejszym wzięciem wśród klientek cieszą się obiekty spa. Można w nich zagwarantować sobie najdoskonalsze zabiegi upiększające oraz relaksujące.

Jak dbać o siebie, gdy powstają problemy - czyli słów kilka o tabu w czystości

jesień
Author: Hiii Fiii
Source: http://www.flickr.com
Codziennie wykonujemy czynności związane z higieną, pragniemy czuć się dobrze w swojej skórze, gdyż wtedy i samopoczucie jest na odpowiednim poziomie. Jednak codzienne sprawy w postaci kąpieli, czesania włosów lub nawet robienia makijażu nie zawsze są wystarczające.


jesień
Author: Hiii Fiii
Source: http://www.flickr.com

Czy dobrze korzystać z peelingu kawitacyjnego? Co to jest? Co powinniśmy o nim wiedzieć?

tipy baner
Peeling kawitacyjny, jaki w skrócie nazywa się kawitacją, to zabieg oczyszczający skórę który wykonywany jest w salonie kosmetycznym. To bardzo skuteczny, gdyż złuszcza skórę wchodząc głębiej niż peelingi stosowane w domu.

Pages