uzależnienie

Walka z uzależnieniem nie jest prosta, niemniej warto się jej podjąć, bowiem dzięki pozbyciu się nałogu nasze życie może ulec znacznej poprawie

Czas na trening z adidas!
Author: Adidas
Source: Adidas
W dzisiejszym świecie korzystanie z tego rodzaju miejsc, jak chociażby ośrodek terapii staje się podstawą dla każdego, kto faktycznie chce wyjść z uzależnienia. Korzystnie jest sięgać po taką profesjonalną pomoc

Jakim sposobem zmienić złe nawyki

mężczyzna
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Człowiek ze swojej natury jest istotą niebywale mocno skomplikowaną i wciąż nie w pełni wytłumaczalną. Przykładem w tej sytuacji mogą być chociażby nasze zachowania, jakie kształtowane są przez dużo wewnętrznych uwarunkowań, z których na ogół nie zdajemy sobie nawet sprawy. Złożoność naszych charakterów jest bowiem permanentnie obiektem badań specjalistów z dziedziny psychologii.

Ośrodki pełniące pomoc ludziom uzależnionym - szansa na inne życie.

terapia uzależnień
Author: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com
Ogromna ilość osiągalnych obecnie używek bez dwóch zdań przyczynia się do coraz większej liczby osób, jakie wpadły w nałóg. Nie można ukryć, że jeszcze gorszą skłonnością jest nieustanny wzrost liczby zgonów z przyczyny przedawkowania.

Alkoholizm jako choroba śmiertelna zagrażająca istnieniu - czy wiesz w tym zakresie wystarczająco?

kieliszek, zastawiony stół
Author: FotoPlus Collective
Source: http://www.flickr.com
Choroba alkoholowa to choroba śmiertelna, która zagraża życiu. Jest chorobą, która może dotknąć każdą osobę o dowolnym statusie społecznym. Nie ogranicza się jedynie do osób biednych, czy niewykształconych.

Jakim sposobem efektywnie poradzić alkoholikowi?

butelki whisky
Author: SUPERADRIANME
Source: http://www.flickr.com
Lekarze wspólnie uważają, iż jedną z istotnych zasad, od której realizacji należy zacząć jest reguła nie dopuszczania do sytuacji, które będą sposobnością do wypicia alkoholu.Jest to tworzenie pewnej bariery dla alkoholika.

Leczenie uzależnień – jak rozpocząć a także w którym miejscu szukać wsparcia.

Tabletki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Nie sposób ukryć, że liczba dostępnych w dzisiejszych czasach używek jest tak wysoka, żenie trudno o zajście w nałóg. Granica pomiędzy przejściową rozrywką a całkowitym uzależnieniem jest bardzo ciężka i nie trudno ją przejść.