masaż

Rehabilitacja i sprzęt medyczny

Wózek inwalidzki
Source: http://sxc.hu/
Rehabilitacja to proces, w czasie którego pacjent powraca do zdrowia i kondycji fizycznej. Może być wykonywana po wystąpieniu rozmaitych urazów, między innymi złamań kończyn. W takich przypadkach zwykle stosuje się usztywnienie danej części ciała po uprzednim zestawieniu kości. Usztywnienie takie, przykładowo przy użyciu opatrunku gipsowego, zostawia się do czasu zupełnego zrośnięcia kości. Zwykle jest to czas blisko sześciu tygodni.

Jakim sposobem można wprowadzić harmonię do swojego życia – metody nietypowe

terapia dźwiękiem
Author: AWBUD Wyroby Betonowe
Source: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/stary_rynek01.jpg
Dziś niejednemu z nas towarzyszy stres i pośpiech, a to źle wpływa na zdrowie, jak też stan psychiki. Warto czasami sięgnąć po wielu nieznane, dość oryginalne metody odprężenia się i znalezienia harmonii.

Cudowne działanie masażu na ciało - czytaj nieco więcej

masaż
Author: Your Mildura
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiemy, że masaż ma cudowny wpływ na organizm człowieka. Nie jedynie polepsza wygląd skóry, lecz również działa na dobre samopoczucie i zwalcza wszelakie ujemne działania stresu, co korzystanie wpływa na zdrowie. Masaż był stosowany już 3000 lat p.n.e. w Chinach oraz Indiach. Oddziałuje na układ nerwowy i limfatyczny.

Liposukcja Wrocław

Zabieg liposukcji
Source: http://www.lipoline.pl/
Każdy, kto posiada problemy ze zbyt dużą ilością tłuszczu tu i ówdzie szuka rozwiązań, które mają na celu odmienić, to, co im się nie podoba. Bywa, że osoby te zaczynają ćwiczyć i postanawiają zmienić swój sposób odżywiania. Ale nie zawsze jest to tak proste. Czasem niezbędna jest pomoc chirurga, który zajmie się odessaniem tłuszczu. Taki zabieg, czyli liposukcja Wrocław jest miastem, w którym na pewno uda nam się znaleźć ludzi potrafiących fachowo ogarnąć taki zabieg. Bo najpierw trzeba znaleźć miejsce, gdzie tego rodzaju zabiegi są robione.

Każda kobieta chciałaby być piękna, czyli po które kosmetyki dobrze jest sięgać

krem na zmarszczki
Source: pixabay
Chyba nie ma kobiety, której nie zależy na swoim wizerunku. Każda kobieta chce długo wyróżniać się doskonałym wyglądem. Niestety, przemijający czas, wahania wagi, zbyt mała ilość snu – wpływa to na to, że nasza skóra nie wygląda już tak doskonale. Jej kondycję można jednak poprawić, sięgając po odpowiedniej jakości smarowidła.

Pokochaj swoje ciało zimą

masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Wiatr, śnieg i zimne powietrze nie są sprzymierzeńcami dobrego wyglądu. Skóra twarzy robi się sucha, brzoskwiniowy, letni odcień skóry blaknie, a każdą niedoskonałość widać jak na dłoni. Duże spustoszenie dla urody wyrządza również suche, gorące powietrze i oczywiście klimatyzacja.

Kilka słów o fotelach SPA przeznaczonych do salonów i tych na tylko domowy użytek

elegancja
Author: halfrain
Source: http://www.flickr.com
Jak widać po naszym nowym tytule, dzisiaj będziemy się zajmować tematem foteli SPA, których wbrew pozorom powstało kilka rodzajów i występują one w różnych kolorystykach oraz formach.

Pages