osoba

Chcesz zaszaleć? Zdecyduj się na soczewki, które zmieniają zabarwienie tęczówki!

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi ma szkopuły ze wzrokiem. Jest to spowodowane głównie czytaniem przy sztucznym świetle , a także używaniem komputera przez długie godzin. Jeśli wydaje Ci się, iż od dłuższego czasu słabiej widzisz, obrazy się rozmazują i nie możesz przeczytać tego co jest zapisane na różnych bilbordach, to znak że jak najszybciej winnaś się wybrać do okulisty.

Psychoterapeuci z obszarów Krakowa pomagają kobietom, które znalazły się na życiowym zakręcie

wizyta u psychoterapeuty
Author: Mike Renlund
Source: http://www.flickr.com
Psychoterapia jest słowem pochodzącym z greki, a dokładniej zestawieniem dwóch wyrazów. Jeden z nich oznacza duszę, a drugi terapię. Te słowa znakomicie oddają ostateczne znaczenie wspomnianego na wstępie wyrazu. Psychoterapia to inaczej leczenie ludzkiej psychiki, która z różnych przyczyn nie funkcjonuje prawidłowo.

Odzyskiwanie długów nie powinno być wielce skomplikowane

biznes
Author: Sheila Scarborough
Source: http://www.flickr.com
Czasem jest tak, że z dobrego serca pożyczamy komuś określoną ilość pieniędzy, umawiając się z nim na termin oddania, ale jednak okazuje się, że nie jest on dotrzymywany. Pewnie że może się okazać, iż dana osoba nie pamiętała i kiedy tylko jej o tym przypomnimy, to nagle odda zadłużenie, mimo wszystko może się również okazać tak, że nie będzie pragnęła tego robić.

Jaka musi być pielęgniarka? Co ważne jest gdy chodzi o wykonywanie takiego zawodu?

schemat BHP
Author: STILL
Source: TILL
Bycie pielęgniarką wymaga od takiej osoby specjalnych predyspozycji. Sporą wiedzę możemy zdobyć w czasie kursów, natomiast istotne są także konkretne cechy charakteru, które dana osoba musi posiadać, a tego niestety nie da się nauczyć.

Pages