bieganie

Każdy sportowiec jest świadomy tego, że obok treningów na jego kondycję wpływa odpowiednia dieta i wspomaganie ciała wartościowymi odżywkami

na kajakach
Author: TimothyJ
Source: http://www.flickr.com
Nawet jeśli nie nazwałbyś siebie wyczynowym sportsmenem, ale lubisz ćwiczyć i troszczyć o swoją kondycję, zapewne często zastanawiałeś się czy odżywki wspomagające są Ci potrzebne.

Należy postawić na aktywne spędzanie wolnego czasu

spacer z kijkami
Author: Giorgio Minguzzi
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy jak właściwie wykorzystywać czas wolny? Warto zaznaczyć, że odpowiedni odpoczynek może posiadać oddziaływanie na calutkie nasze samopoczucie, dlatego trzeba się zastanowić jak powinniśmy spędzać wolny czas. Jedni pragną się wylegiwać z książką, inni chcą ten czas przeżyć bardziej aktywnie, co przekłada się też na ich fizyczną wytrzymałość. Ale czy powiemy jak powinna wyglądać taka aktywność?

Pacjent w domu - parę wskazówek, jak uprościć życie jemu i osobom sprawującym opiekę.

obrazeczek - zdrowie
Author: Carsten
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś były o wiele mniejsze możliwości, kiedy idzie o przebywanie poważnie chorej osoby w warunkach domowych. Obecnie oddziały szpitalne nie mają warunków, by wystarczająco długo trzymać pacjenta. Dobrze, że także osoba opiekująca się pacjentem w domu ma do dyspozycji coraz większe możliwości otrzymania wsparcia.