bieganie

Pacjent w domu - parę wskazówek, jak uprościć życie jemu i osobom sprawującym opiekę.

obrazeczek - zdrowie
Author: Carsten
Source: http://www.flickr.com
Kiedyś były o wiele gorsze możliwości, jeśli chodzi o przebywanie poważnie chorej osoby w domu. Teraz szpitale nie mają warunków, aby za długo trzymać chorego. Dobrze, że również rodzina opiekująca się chorym w domu ma do dyspozycji coraz lepsze możliwości otrzymania pomocy.

Każdy sportowiec jest świadomy tego, że obok treningów na jego kondycję wpływa odpowiednia dieta i wspomaganie ciała wartościowymi odżywkami

na kajakach
Author: TimothyJ
Source: http://www.flickr.com
Nawet jeżeli nie nazwałbyś siebie zawodowym sportowcem, ale kochasz się gimnastykować i troszczyć o swoją kondycję, prawdopodobnie często zastanawiałeś się czy odżywki wspierające są dla Ciebie.

Należy postawić na aktywne spędzanie wolnego czasu

spacer z kijkami
Author: Giorgio Minguzzi
Source: http://www.flickr.com
Czy powiemy jak właściwie wykorzystywać czas wolny? Warto zaznaczyć, że odpowiedni odpoczynek może posiadać oddziaływanie na calutkie nasze samopoczucie, dlatego trzeba się zastanowić jak powinniśmy spędzać wolny czas. Jedni pragną się wylegiwać z książką, inni chcą ten czas przeżyć bardziej aktywnie, co przekłada się też na ich fizyczną wytrzymałość. Ale czy powiemy jak powinna wyglądać taka aktywność?