owłosienie

Czego użyć, żeby szybko rozczesać włosy, aby na głowie mieć bez końca ład?

szczotka do włosów
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Niemało pań, jakie mają kręcone włosy, ma kłopot z ich rozczesaniem. Zawsze są poplątane oraz nie ułożone. Wszakże dziś posiadamy wszelakie szczotki, jakie nam w tym dopomogą.

Co to jest mydło do golenia i z jakiego powodu należałoby się nim w dzisiejszych dniach zaciekawić?

środki
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
W jakimkolwiek sklepie z kosmetykami jest dużo różnorodnych produktów do pielęgnacji ciała przewidzianych dla kobiet. Ażeby natomiast jakikolwiek facet mógł znaleźć w tamtym miejscu chociażby balsam po goleniu, często musi posiadać raczej jakiś porządny mikroskop.


Jednak w dobrych marketach kosmetycznych wszelakie produkty dla płci brzydkiej układane są w osobnych szafkach, na których można odnaleźć np. mydło do golenia.

Jakie mamy powszechne sposoby pozbycia się niechcianych włosów? Czy Warszawa ma w tym temacie dużo do zaoferowania?

pielęgnacja włosów
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób przywiązuje wagę do spraw wyglądu zewnętrznego. Pomimo tego, iż często słyszymy, iż nie jest to dla nas rzecz bardzo ważna, to jednak chcielibyśmy wyglądać dobrze oraz staramy się by tak też się czuć.

Dlaczego warto postawić na depilację laserem?

depilacja laserowa
Author: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic
Kobiety, a od jakiegoś czasu też mężczyźni, poszukują jak najodpowiedniejszego sposobu usuwania zbędnego owłosienia ze swoich ciał. Nie każdy z rekomendowanych sposobów może okazać się dobry dla każdej z osób. Konieczna jest więc konsultacja swego pomysłu z profesjonalistą, który w swojej pracy miał już styczność z różnymi rodzajami skóry pacjentów. Znaną metodą jest depilacja laserowa, co bazuje na epilacji niepożądanego owłosienia z użyciem wiązki lasera. Jest to sposób wybierany dziś najchętniej.