serce

Defibrylator AED może ocalić istnienie

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
To, że sporo chorych nawet w stanie tragicznym może wrócić do zwykłego działania i spędzać kolejne lata życia z rodziną, w znacznej mierze będzie realne dzięki rozwojowi medycyny oraz sprzętów, jakie są wykorzystywane w czasie hospitalizacji. Okazuje się, że niesamowicie często wykorzystywany jest defibrylator AED, który okazuje się być niezastąpionym narzędziem każdego doktora, jeżeli okazuje się, że serce pacjenta przestało bić oraz zaczyna on się żegnać z życiem.

O serce troszczyć się powinniśmy szczególnie. Pamiętaj o EKG!

Ekg
Author: speedoglyn1
Source: http://www.flickr.com
Kiedy usłyszysz serce – widzisz życie, więc w momencie kłopotów z sercem, oblany potem zastanawiasz się, co będzie z tym życiem. Nie martw się, nie każde komplikacje, jakie rozszerzasz do granic niebotycznych, charakteryzują od razu coś strasznego. Serce, jak każdy narząd posiada własne złe dni, i chociaż stale zapracowane, zadbane i sprawdzane na bieżąco, będzie silne niczym dzwon przez wiele lat.

Jakie leki powinny znajdować się w dowolnej domowej apteczce?

leki
Author: Dushan Hanuska
Source: http://www.flickr.com
Już rodzimy wielki wieszcz okresu odrodzenia Jan Kochanowski napisał, że własne dobre samopoczucie rozpoczyna cenić dopiero ten, kto je utraci. Przeto także w każdym domu znajduje się nieznaczna Apteczka, w której są różne lekarstwa, gazy higieniczne czy też kremy.

Każdy stomatolog, czy protetyk potwierdzi, że zaniedbane zęby mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie reszty organizmu

szkolenie
Author: Garrett Coakley
Source: http://www.flickr.com
stąd też nie należy ich bagatelizować i uczęszczać systematycznie na wizyty


Wśród nawału spraw i standardowych obowiązków nie należy zaniedbywać swojego zdrowia, a w tym stanu zębów, bez których nie sposób ani dobrze wyglądać, ani odpowiednio się odżywiać.