kręgosłup

Podologia – czym się zajmuje?

podolog zabrze
Author: Barn Images
Source: http://www.flickr.com
Podologia to stosunkowo młoda sfera leczenia skupiająca się na diagnostyce, leczeniu a także pielęgnacji stóp. Podolodzy zajmują się zarówno stopami zdrowymi, jak także "chorymi" i zagrożonymi rozwojem jakiejś patologii np. zespołu stopy diabetycznej, czyli groźnego powikłania cukrzycy.

Czy wszyscy znamy zasady pracy przy komputerze?

Praca przy komputerze
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Coraz częściej dzisiaj praca polega na długim siedzeniu i pracy przy komputerze, co ma szansę spowodować bóle kręgosłupa, oczu oraz rąk, jeśli nie będziemy przystosowywać się do pewnych wytycznych, które mają nam dopomóc w ochronie naszego zdrowia. Jeżeli będziemy znać zasady pracy przy komputerze, to może się okazać, że nie będziemy musieli się borykać z żadnymi niepożądanymi kłopotami, które będą nam utrudniały pracę.

Praktycznie każda firma musi zaangażować fizjoterapeutę, jaki zajmie się masażem work site

masaż w pracy
Author: anokarina
Source: http://www.flickr.com
Ostatnimi czasy coraz więcej osób prowadzi siedzący styl życia. Jest to podyktowane przede wszystkim tym, iż mnóstwo prac realizowanych jest przy biurku z wykorzystaniem notebooka.

Rehabilitacja i leczenie różnych wad kręgosłupa

rehabilitacja
Author: MartialArtsNomad.com
Source: http://www.flickr.com
Nasz kręgosłup utrzymuje nasze kilogramy. Powinniśmy o niego zadbać. Nieodpowiednia postawa sprawia, że niestety, ale kręgosłup bardzo się męczy. Ogólnie już w szkole podstawowej, a bywa, że i wcześniej, można dostrzec u dzieciaków wiele kłopotów z kręgosłupem. Wtedy bardzo dobrze by dzieci zaczęły uczęszczać na zajęcia korekcyjne.

Potrzebne urządzenia oraz funkcjonalne meble idealne do twojego salonu kosmetycznego

dłonie
Author: 123rf
Source: 123rf
Jeśli otwieramy swój salon kosmetyczny potrzebny będzie nam niezbędny sprzęt jak również meble, aby go urządzić. Na rynku jest bardzo dużo produktów specjalnie do salonów kosmetycznych, istotne jest, aby zakupić solidny sprzęt, który będzie nam służył kilka lat.

Pages