Psycholog

Detoks alkoholowy to niezwykle powszechna usługa, jeżeli ktoś pragnie prędko wrócić do formy

konstrukcja z monet
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
W wypadku kiedy przykładowo w weekend wypiliśmy zbyt dużo, a kolejnego dnia musimy udać się do biura, to warto skorzystać z usług spółek, które zajmują się prędkim usuwaniem pozostałości alkoholu z ciała.

Ośrodki pełniące pomoc ludziom uzależnionym - szansa na inne życie.

terapia uzależnień
Author: DarkLiquid89
Source: http://www.flickr.com
Ogromna ilość przystępnych na obecną chwilę używek bez dwóch zdań przyczynia się do coraz większej liczby osób, które wpadły w nałóg. Nie da się ukryć, że jeszcze gorszą tendencją jest stały wzrost ilości zgonów z przyczyny przedawkowania.

Jakimi metodami najlepiej uporać się z depresją?

depresja człowieka
Author: david pacey
Source: http://www.flickr.com
Depresja to poważna choroba - w sumie nieco ludzie zapominają jak trudnym przypadkiem jest osoba, która choruje na depresję, lecz najzwyczajniej nie próbuje się leczyć. Naturalnie są różne typy stanów depresyjnych, niektórzy sądzą, że dzisiaj dużo osób co prawda cierpi na depresję, ale zasadniczo nie jest ona bardzo poważna. Trochę w tym prawdy, bo przecież no jakby nie patrzeć często człowiek, który naprawdę choruje na depresję, nawet jeśli nie chce walczyć, jest do tego zmuszony. Rodzina posyła go do ośrodka psychiatrycznego i tyle.

Konflikty w związku. W jaki sposób sobie z nimi poradzić?

zakochani
Author: nattu
Source: http://www.flickr.com
Istnieją takie sytuacje, że spotykają się dwie panie, a jedynym tematem ich wywodów są relacje małżeńskie. Identycznie prezentuje się scena, kiedy ma spotkanie dwóch panów i narzekają na różne związkowe słabości.

Kto decyduje się na wizytę do specjalisty psychologa i czego może się spodziewać w gabinecie

psychoterapeuta
Source: flickr.com
Na nasze zdrowie składa się nie tylko pierwszorzędna kondycja fizyczna, ale również kondycja psychiczna. Wielu lekarzy psychologów jest zdania, że te dwie sfery są w takim oddziaływaniu, że jeżeli jedna zawodzi, to ta druga również nie ma się zbyt dobrze. Na wizytę do psychologa wybierają się zwłaszcza dzieci w wieku szkolnym posiadające trudności w nauce lub te, które sprawiają kłopoty wychowawcze.