lekarze

Jakie mogą być objawy mikozy skóry głowy i co ją może powodować?

morze i plaża
Author: Dainis Matisons
Source: http://www.flickr.com
Zmniejszenie wytrzymałości organizmu może być źródłem mnóstwa przypadłości. Do jednej z nich należy grzybica skóry głowy. Jest to jedno z najpopularniejszych schorzeń dermatologicznych, które w znacznym stopniu wpływa na jakość życia.

Nasza apteczka – co musisz w niej trzymać? Przydatna podpowiedź

kreontravix
Author: The All-Nite Images
Source: http://www.flickr.com
Przy małych dolegliwościach bardzo często sami jesteśmy w stanie sobie pomóc, lecz kiedy coś dolega nam przez długi czas, powinniśmy pójść po poradę do lekarza. Co warto mieć w domowej apteczce i wziąć zanim udamy się do doktora?

Czy domowe środki na usunięcie chorób skóry są skuteczne?

Trądzik u dorosłych
Author: 123rf
Source: 123rf
Trądzik, podobnie jak nadciśnienie tętnicze czy dolegliwość wieńcowa jest zwyrodnieniem cywilizacyjnym. Miano: trądzik młodzieńczy wydaje się być coraz rzadziej adekwatne, bo spotyka on poza latoroślą, osoby dorosłe obydwu płci. Miasto Gdańsk jest ogromnym miastem z masą praktyków z dermatologii.

Jakie profilaktyczne badania powinniśmy wykonywać raz na jakiś czas?

na basenie - Hiszpania
Author: Fresco Tours
Source: http://www.flickr.com
Podstawowe badania profilaktyczne powinniśmy robić raz na rok. Najprostsze badania zapobiegawcze to badanie krwi jak też morfologia.


Poza tym powinniśmy też wykonać badania profilaktyczne, aby mieć pojęcie jak ma się nasz cholesterol oraz czy nie podskoczył nam poziom cukru .

Niemal wszyscy cierpiący na cukrzycę zaświadczą zgodnie, iż pompa insulinowa podniosła im poziom życia

narząd
Author: tara hunt
Source: http://www.flickr.com
Cukrzyca to bez wątpienia choroba naszych czasów.


Jej przyczyna polega na zaburzeniu w podawaniu insuliny. Jak mówią specjaliści, cukrzyca nieleczona lub niewłaściwie diagnozowana jest jedną z najważniejszych i pośrednich przyczyn inwalidztwa oraz wczesnej śmierci.

współczesne możliwości dla szpitali i przychodni. Natychmiastowe zaopatrzenie bez zbędnych załatwień.

Załoga lekarzy
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Od dawna kliniki, przychodnie, dentyści i dużo innych firm związanych z medycyną musieli borykać się z dostawą swoich składów. Niekiedy sklepów ze artykułami i ubraniami medycznymi nie było w danym mieście, co było ekstra kosztem transportu. Teraz to nie jest już przeciwność.

Na czym polega leczenie wzroku laserem? Czy jest bezpieczne? Jakie przynosi rezultaty?

wzrok
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Masz już dosyć okularów i soczewek, a wada wzroku nie pozwala komfortowo uprawiać sportu. Być może najbardziej korzystnym rozwiązaniem będzie laserowa korekcja wzroku. Jest to bezpieczna chirurgiczna metoda leczenia nadwzroczności, krótkowzroczności oraz astygmatyzmu.

Pages