makijaż

Jaki kosmetyk do oczu jest idealny dla osób, które nie posiadają doświadczenia w robieniu makijażu?

operacja okulistyczna
Author: Department of Foreign Affairs and Trade
Source: http://www.flickr.com
Każda dziewczyna wie, że perfekcyjny make-up to taki, który dopasowany jest do owalu twarzy. Mógłby on być wykonany za pomocą właściwych kosmetyków, np. kredki do oczu, eyelinera czy cieni do powiek.

Ojej kokosowy przeżywa obecnie swoją drugą młodość - zdaje się być szeroko stosowany w gastronomii, medycynie i kosmetyce

mleczko do demakijażu
Author: UBM
Source: UBM
Kilkanaście lat temu olej kokosowy był uznawany przez doktorów jako niekorzystny dla organizmu. Teraz po przeprowadzeniu odkrywczych testów okazuje się, że olej kokosowy przeżywa ponowne zainteresowanie ludzkości.

Czemu kobiety lubią preparaty upiększające?

Author: PUPA
Wszystkie panie lubią dbać o swój wygląd. Jest to dla nich bardzo ważna sprawa. Żadna kobieta nie wyobraża sobie wyjścia bez dokładnego makijażu. Dla niektórych jest to nawet kwestia życia i śmierci. Panie sądzą, że tylko dobrze umalowane będą mogły zrobić wrażenie na ludziach, a zwłaszcza na mężczyznach. To głównie z ich powodu, kobiety potrafią spędzać przed lustrem wiele godzin.

Jak wybrać kosmetyczkę oraz dobry gabinet kosmetyczny?

maszynki w pudełkach
Author: Matthew Hurst
Source: http://www.flickr.com
Świetny gabinet kosmetyczny a także wykwalifikowana oraz miła kosmetyczka bądź kosmetolog tworzą miejsce, do jakiego powraca się z rozkoszą.


O idealną kosmetyczkę jak też gabinet, w jakim pracuje, najlepiej popytać koleżanki.

Kobiety uwielbiają pięknie wyglądać, bo dopiero wtedy dobrze czują się w swojej skórze. Kuszenie powabnym wyglądem każda z dziewcząt ma chyba we krwi; taka jest właśnie ta kobieca natura.

biznes
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Wstawanie wiele wcześniej przed czasem koniecznym tylko po to, by starannie przygotować się do wyjścia do pracy to damska specjalność. Perfekcyjny makijaż, odpowiedni ubiór i fryzura to niezbędne minimum, bez którego duża liczba z dziewcząt nie wyjdzie za próg mieszkania.

Pages