Diety

Możliwość zakupu medykamentów generycznych

basen
Author: domzdrowia.pl
Source: http://www.domzdrowia.pl
Lokalny sektor farmaceutyczny, biotechnologiczny i technik medycznych jest olbrzymi. Znaczącą część wyrobów zajmują substytuty, a blisko połowa to wyroby innowacyjne. Pozostała część to środki oferowane bez recepty, w tym suplementy Diety.


Polski rynek farmaceutyczny, zdominowany jest przez substytuty.

Co ma pozytywny wpływ na zmniejszenie zjawiska katabolizmu podczas aktywności siłowych?

fitness
Osoby, które wyjątkowo troszczą się o swój wygląd oraz siłę fizyczną, czyli te, które dużo czasu spędzają na siłowni, na pewno dużo wiedzą o mnóstwie różnych suplementach Diety, jakie (jeżeli są używane w odpowiedzialny sposób) mogą im niezwykle pomóc przy robieniu różnego typu ćwiczeń.


Aktualnie jednym z najpopularniejszych tego typu preparatów jest białko BCAA, jakie umacnia mięśnie oraz poprawia ogólną formę.

Jakim sposobem najlepiej dbać o samopoczucie

Przywitaj lato z nową sylwetką!
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Współcześnie wobec wielu pokus zdrowe życie nie jest łatwym zadaniem. Tłuste chipsy i smakowite słodkości, bezwartościowy fast food, masowa komputeryzacja mocno związana z siedzącym stylem życia, powszechny stres i powszechny brak czasu oraz chęci na uprawianie sportów to autentyczne utrapienia obecnych czasów. Jak wtedy fachowo dbać o zdrowie?

Co i jak zjadać aby nie przytyć - dieta dobrych i złych kalorii

Świeże zioła i warzywa pomogą w walce z cellulitem
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Współcześnie sporo osób zaczyna coraz bardziej interesować się zdrowym trybem życia. Zaczynamy zwracać dużą uwagę nie tylko na to, jak się prezentujemy, ale również na to, co jemy. Zdrowe jedzenie stało się wyjątkową modą, z czego na pewno powinniśmy się wszyscy cieszyć. Oznacza to przecież, że zdrowa żywność jest nie tylko szerzej dostępna, ale również tańsza. Kiedy Ty także przywiązujesz wielką wagę do swojego wyglądu, wówczas na pewno niejednokrotnie zastanawiałaś się nad przejściem na dietę.