twarz

Makijaż permanentny - wykonywać czy nie? Jakie są zalety, a jakie wady tego rozwiązania?

kobieta w gorsecie
Author: 紫雪灵儿
Source: http://www.flickr.com
Makijaż permanentny staje się pomału coraz bardziej popularny - wprawdzie jest oferowany przez wszelkiego rodzaju salony kosmetyczne od mnóstwa lat, przez pewien czas uważany był za nadmierną ekstrawagancję, a równocześnie wielki kłopot w wielu sytuacjach.

Na czym polega psychoterapia psychodynamiczna i gdzie szukać w tej dziedzinie?

Tatuaż
Author: Enrique Buscapé
Source: http://www.flickr.com
Każdy psychoterapeuta buduje swoje działania na wybranej teorii psychoterapii. Różne metody wynikają z wielu koncepcji rozwoju oraz funkcjonowania istoty ludzkiej, a co co się z tym wiąże rozmaitych tez powstania zaburzeń psychicznych.


Można wymienić kilka głównych orientacji teoretycznych, na podstawie których powstały różne formy psychoterapii - psychoterapia poznawcza, psychoterapia behawioralna, psychoterapia systemowa, psychoterapia Gestalt, psychoterapia zorientowana na proces, programowanie neurolingwistyczne, psychoterapia psychodynamiczna.

Czemu łysienie jest tag ogromnym problemem dla wielu ludzi, jakie są jego najważniejsze przyczyny.

szpital
Author: Serge Tanet
Source: http://www.flickr.com
Pomijając drobne wyjątki chyba każdemu z nas marzy się na głowie elegancka fryzura, bez niepożądanych zakoli czy łysin. Jednak nie każdy to dostanie, gdyż wypadanie włosów jest często spotykanym problemem, który dotyka dużą część społeczeństwa.

Krem powinien okazać się być dopasowany do konkretnej skóry

pielęgnacja dłoni
Author: pr-zone.pl
Source: pr-zone.pl
Im wspanialej będziemy dbali o swe ciało, tym wspanialej będzie się ono przedstawiało mimo upływających lat. Z tego powodu właśnie trzeba zaznaczyć, w jakie preparaty należy zainwestować, tak aby uzyskać świadomość, że będą one właściwie oddziaływać na skórę swojego ciała.


Czy zaznaczymy, który krem powinniśmy zastosować?


Gdy wybierzemy się do sklepu, to szybko się dowiemy, że mamy tutaj do wyboru dużo różnorakich kosmetyków.

Pages