testy

Co robić, aby ze stanem zdrowia wszystko było OK?

Raz do roku pamiętaj o glukozie!
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Z jakich powodów polska służba zdrowia ciągle nie satysfakcjonuje? Cóż, przede wszystkim rozchodzi się o to, że generalnie za mało kasy inwestujemy w medycynę. Pewnie wielu internautów powie, iż w końcu płacą sporo składek, więc nie ma sensu płacić więcej, ponieważ to tak czy siak niewiele da.

Zestaw ratownictwa medycznego powinien być najwyższej jakości

Korytarz szpitalny
Author: Carodean Road Designs
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o ocalenie ludzkiego istnienia ważna jest każda sekunda, dlatego nie możemy sobie pozwolić na szukanie odpowiednich narzędzi, czy męczenie się z urządzeniem, które nie chce zadziałać tak jak powinno. Przez to co dzień trzeba przeglądać zestaw ratownictwa medycznego, tak aby posiadać gwarancję, że działa on bez problemów i nie zawiedzie w najistotniejszym momencie, ponieważ przecież w walce o ludzkie życie ważna jest każda minuta.

Zatroszcz się o bezpieczeństwo swoje i innych – wykonaj badania dla kierowców

zbliżenie - zdrowie
Author: Kamil Porembiński
Source: http://www.flickr.com
Zajęcie kierowcy to niesamowicie ciężka powinność, ponieważ nierzadko jest odpowiedzialny on nie tylko za bezpieczeństwo przewożonych towarów, ale również za życie innych ludzi.

Musimy dobrze dbać o drogi moczowe

tabletki
Author: kev-shine
Source: http://www.flickr.com
Jeśli oddajemy się fizjologii, nie rozmyślamy o tym, co dzieje się z naszym organizmem. Nie rozmyślamy, jak prezentuje się przewód moczowy, ani tym bardziej nie rozmyślamy o tego rodzaju kwestiach w momencie seksu. A mimo wszystko należy powiedzieć, że są to sprawy niezwykle delikatne. Tak identycznie jak delikatny i ściśle określony jest czas, kiedy mamy możliwość począć potomstwo, jeżeli tylko zaznaczymy, jeżeli wypada nam moment owulacji i dni płodnych, to sprawa jest prosta, ale co robić jeżeli same nie potrafimy tego określić?