naskórek

Ojej kokosowy przeżywa obecnie swoją drugą młodość - zdaje się być szeroko stosowany w gastronomii, medycynie i kosmetyce

mleczko do demakijażu
Author: UBM
Source: UBM
Dawniej olej kokosowy był uznawany przez lekarzy jako szkodliwy dla organizmu. Obecnie po dokonaniu odkrywczych badań okazało się, że olej kokosowy przeżywa boom.

Apteka online - bogata oferta dla każdego

zdrowia
Author: Oregon
Source: Sport-Shop.pl
Apteki online zyskują popularność. Dlaczego? Przede wszystkim pozwalają zaoszczędzić czas, ale nierzadko też proponują znacznie atrakcyjniejsze ceny w porównaniu do tradycyjnych aptek stacjonarnych. Co zatem warto kupić w aptece online?


Z uwagi na codzienne obowiązki często trudno jest zadbać o to, aby każdy posiłek był pełnowartościowy.

O czym pamiętać przy pielęgnacji skóry? Co jest istotne, by cieszyć się jej świetnym stanem?

moda ślubna
Author: Beata Augustyniak
Source: abcslubu.pl
Skóra, aby wyglądać ładnie i zdrowo potrzebuje kilku rzeczy, o których nie wolno zapominać. Co zrobić, aby móc cieszyć się jej świetnym stanem ciągle?


Skóra całego ciała potrzebuje ciągłego nawilżenia. Wiele czynników sprawia, że się wysusza. Są to zmienne temperatury, wiatr, promienie słoneczne, klimatyzowane pomieszczenia, częste kąpiele w twardej wodzie, kosmetyki do ciała i wiele innych rzeczy. Na półkach sklepowych jest wiele różnego rodzaju balsamów, kremów, mamy też masła do ciała. Natomiast dobrze jest czytać ich skład. Najlepiej, jeśli to możliwe stosować kosmetyki pochodzenia naturalnego. Niektóre sklepy mają w ofercie różnego rodzaju naturalne składniki, które po połączeniu dadzą nam dajmy na to taki balsam do ciała, jaki nie posiada szkodliwych, chemicznych substancji. To bardzo dobra opcja dla osób, jakim zależy na tym, ażeby kosmetyki, jakich używają były jak najbardziej zdrowe.