naskórek

Żyjemy w latach, kiedy wszyscy się śpieszą oraz każdego dnia muszą zmierzyć się z wieloma irytującymi momentami

Cienie do powiek
Source: tigerandbear.pl
Przyszło nam żyć w XXI wieku - okresie wielkiego postępu, digitalizacji, ale także przytłaczającego stresu oraz wyścigu szczurów.

Ojej kokosowy przeżywa obecnie swoją drugą młodość - zdaje się być szeroko stosowany w gastronomii, medycynie i kosmetyce

mleczko do demakijażu
Author: UBM
Source: UBM
Kilkanaście lat temu olej kokosowy był uznawany przez doktorów jako niekorzystny dla organizmu. Teraz po przeprowadzeniu odkrywczych testów okazuje się, że olej kokosowy przeżywa ponowne zainteresowanie ludzkości.

Apteka online - bogata oferta dla każdego

zdrowia
Author: Oregon
Source: Sport-Shop.pl
Apteki online zyskują popularność. Z jakich powodów? Z pewnością pozwalają zaoszczędzić czas, ale nierzadko też proponują niższe ceny w porównaniu do tradycyjnych aptek. Co zatem warto kupić w aptece internetowej?


Z uwagi na codzienne obowiązki często nie jest łatwo zadbać o to, aby przygotować pełnowartościowe posiłki.

O czym pamiętać przy pielęgnacji skóry? Co jest istotne, by cieszyć się jej świetnym stanem?

moda ślubna
Author: Beata Augustyniak
Source: abcslubu.pl
Skóra, aby wyglądać ładnie i zdrowo potrzebuje paru rzeczy, o jakich nie wolno zapominać. Co robić, by móc cieszyć się jej świetnym stanem cały czas?


Skóra całego ciała potrzebuje ciągłego nawilżenia. Wiele czynników sprawia, że się wysusza. Należą do nich zmienne temperatury, wiatr, słońce, klimatyzacja, twarda woda, kosmetyki do ciała i sporo innych rzeczy. W sklepach znajdziemy sporo różnego rodzaju balsamów, kremów, są masła do ciała. Jednak dobrze jest sprawdzać ich skład. Najlepiej, w miarę możliwości stosować kosmetyki pochodzenia naturalnego. Niektóre sklepy mają w ofercie różne naturalne składniki, które po połączeniu dadzą nam na przykład taki balsam do ciała, który nie ma szkodliwych, sztucznych substancji. To bardzo dobra opcja dla osób, jakim zależy na tym, aby kosmetyki, których używają były jak najzdrowsze.