Mikrodermabrazja a więc złuszczanie naskórka, rodzaje, przeciwwskazania

Mikrodermabrazja to ekskluzywna jak też współczesna technologia, jaka w swym działaniu oddziałuje na polepszenie funkcjonowania skóry oraz pomaga poradzić sobie z różnorodnymi kłopotami skórnymi.


Zabieg ten polega na dozorowanym wygenerowaniu podciśnienia. Uwalniane z ogromną prędkością mikrokryształki spadają na nawierzchnię skóry, usuwając z niej martwe komórki naskórka i wszelkie zanieczyszczenia. Przebieg złuszczania jest stopniowy, stąd niebezpieczeństwo nazbyt głębokiego czy nierównomiernego łuszczenia oraz powstawania szram jest minimalny. Olbrzymią zaletą zabiegu jest fakt, iż jest on całkiem bezbolesny jak też prosty w wykonaniu, dzięki czemu jednostka poddająca się mikrodermabrazji może od razu wrócić do życia codziennego.
mikrodermabrazja wrocław
Author: Racoon Polska
Source: Racoon Polska


Makijaż inspirowany stylem grunge
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose


Istnieją 3 warianty mikrodermabrazji: korundowa, diamentowa oraz tlenowa. Mikrodermabrazja diamentowa rekomendowana jest osobom z cienką, wrażliwą oraz skłonną do zmian alergicznych skórą. W trakcie owego zabiegu użytkuje się głowicę diamentową, którą przemieszcza się po powierzchni skóry za pomocą metalicznej końcówki spełniającej rolę "odkurzacza" gromadzącego zdjęty naskórek. Zabieg trwa około godziny a także jest całkiem bezbolesny (zobacz bezbolesny dentysta z Wrocławia), dlatego że naskórek nie zawiera nerwowych zakończeń. Cera staje się gładka oraz wolna od podrażnień. Albowiem mikrodermabrazja - zobacz naszą propozycję: gooddayspa.pl/oczyszczanie-twarzy-bielsko-biala - diamentowa jest metodą bezpyłową, nie zostawia śladów prochu na powierzchni skóry. Mikrodermabrazja Wrocław - wskazania.


Wskazaniem do mikrodermabrazji jest starzenie się skóry, prosaki, zagłębienia a także nierówności cery, bruzdy, blizny pourazowe, rozszerzone pory, wiotkość skóry, zamykanie naczyń krwionośnych i usuwanie przebarwień.