SERUM

Serum marki Carita - doskonały produkt przeznaczony do ciała dla dosłownie każdej dziewczyny

Pranie
Author: zeevveez
Source: http://www.flickr.com
Poszukujesz niesamowitego środka do ciała, które zagwarantuj mu w pełni kompleksową ochronę oraz regenerację? Masz dosyć kremów, czy balsamów no i chcesz wypróbować coś nowego, coś co z całą pewnością zadziała? Jeżeli tak, to wartym obejrzenia są wytwory określane słowem "SERUM" - w naszym przypadku jednak chodzi o jego już określoną markę czyli serum od przedsiębiorstwa Carita.

Zdrowie, dermatologia, higiena - na co zwracać atencję w trakcie codziennej pielęgnacji?

Author: EVERSUN
Aktualnie zwracamy niezwykle dużą atencję na to, jak wyglądamy. Nie można ukryć, że w szczególności tyczy się to kobiet, które są w stanie przeznaczać mnóstwo czasu na wykonanie specjalnego make-upu lub fryzury. Należałoby natomiast pamiętać, że podstawą ślicznego image nie jest doskonały makijaż, lecz zdrowa cera, która go niekiedy nie potrzebuje.

Kosmetyki przeznaczone do włosków - a więc, w jaki sposób zadbać o ich zdrówko i piękny wygląd

kosmetyki do włosów
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com
Posiadasz jakiegoś typu problemik z włosami? Nazbyt łatwo się przesuszają, lub całkiem na odwrót - przez cały czas się przetłuszczają? Albo może jesteś po farbowaniu oraz nie masz pojęcia, w jaki sposób teraz dbać o włosy? Jeżeli cokolwiek się zgadza to doskonale trafiłeś, wybierając temacik do odczytania! W naszym pisanym dzisiaj felietonie po opowiadamy Tobie, w jaki konkretny sposób dbać o włoski i jakiego typu do tej rzeczy stosować kosmetyki!