SERUM

Serum marki Carita - doskonały produkt przeznaczony do ciała dla dosłownie każdej dziewczyny

Pranie
Author: zeevveez
Source: http://www.flickr.com
Szukasz niesamowitego środka do ciała, które zagwarantuj mu w pełni kompleksową ochronę oraz regenerację? Masz już dość kremów, czy balsamów i pragniesz wypróbować coś nowego, coś co na pewno zadziała? Jeżeli tak, to wartym obejrzenia są produkty określane słowem "SERUM" - w naszym przypadku jednakże chodzi o jego konkretną markę a więc serum od firmy Carita.

Zdrowie, dermatologia, higiena - na co zwracać atencję w trakcie codziennej pielęgnacji?

Author: EVERSUN
Obecnie kierujemy nadzwyczaj wielką uwagę na to, jak wyglądamy. Nie sposób ukryć, że zwłaszcza dotyczy to kobiet, które zdołają poświęcać mnóstwo czasu na przygotowanie odpowiedniego makijażu lub fryzury. Dobrze jest jednakże pamiętać, że podstawą ślicznego image nie jest perfekcyjny make-up, ale urodziwa cera, jaka go nieraz nie potrzebuje.

Kosmetyki przeznaczone do włosków - a więc, w jaki sposób zadbać o ich zdrówko i piękny wygląd

kosmetyki do włosów
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com
Masz jakiś problem z włosami? Nazbyt łatwo się przesuszają, lub całkowicie na odwrót - przez cały czas się przetłuszczają? Albo może jesteś po przefarbowaniu oraz nie masz pojęcia, jak teraz zadbać o włosy? Jeśli cokolwiek się zgadza no to doskonale trafiłeś, wybierając temacik do przeczytania! W naszym dzisiejszym felietonie opowiemy Ci, w jaki konkretny metodę zadbać o włosy i jakiego typu do tej rzeczy używać kosmetyki!