potrawy

Czy implanty do dobry pomysł? O czym pamiętać? Co jest najbardziej istotne?

szpital
Author: aussiegall
Source: http://www.flickr.com
Temat implantów pojawia się już od pewnego czasu, ale opinie są bardzo różnorakie. Wiele osób nie decyduje się na nie mówiąc, iż wpływają one choroby jamy ustnej, a także to, iż organizm szybko je odrzuca. A właściwie jak jest w rzeczywistości?

Stancje nad morzem - domek, czy mieszkanie w hotelu? Sprawdź!

Kanał wenecki
Author: Medelie Vendetta
Source: http://www.flickr.com
Myślisz nad tym co wybrać - pokój w pensjonacie, albo domeczek nad samiutkim morzem? Przeczytaj nasz felieton!


noclegi nad morzem to w obecnej momencie jedno z trójeczki najpopularniejszych miejsc, do jakich udają się Polacy w czasie wakacji.

Czy wiemy w jaki sposób działać, kiedy okazuje się być u nas chora trzustka?

lekarz
Author: El Alvi
Source: http://www.flickr.com
O ciało powinno się wciąż zabiegać, pamiętając o każdej jego części, bo tylko wtenczas będziemy mieli możliwość funkcjonować w najwyższym zdrowiu. Z tego powodu właśnie tak istotne okazuje się być to, aby nie zapominać o profilaktycznych testach, które pokażą nam pierwsze błędy.

Gotowanie - zacznij od rzeczy łatwych

Kotlety mielone
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Dzisiaj coraz więcej osób zaczyna interesować się gotowaniem, które stało się niemal najbardziej modnym zajęciem z dostępnych. Kiedy zastanawiasz się, jak rozpocząć swoją przygodę z gotowaniem i co ugotować, aby Twoi goście nie uciekli w popłochu, ale raczej byli nader zadowoleni, wówczas kategorycznie powinieneś przede wszystkim poszukać w internecie – to współcześnie prawdziwa kopalnia interesujących inspiracji.

Jak pielęgnować swoje ciało? Kilka zasadniczych sztuczek.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Istnieją różnorodne metody i techniki dbania o własny organizm a także zdrowie. Także można swobodnie stwierdzić, iż każda jest korzystna, pod warunkiem, że praktykowana będzie bez żadnych ustępstw i folgowania sobie.

Jedzenie na wynos - sposób na głód

Pizza
Author: www.onaonaona.com
Source: www.onaonaona.com
Impreza...godzina 16:00, jest właśnie początek weekendu, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18 jesteśmy umówieni na imprezę u znajomych, więc 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma kłopotu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 min. od momentu kąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po stronie zewnętrznej naszego domu. Jednak jeżeli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale przynajmniej razy trzy. Najpierw kąpiel może i golenie, później suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.