badania

Zatroszcz się o siebie i chroń swoje zdrowie – umów się na wizytę do ginekologa i spytaj o histeroskopię

kobiece choroby
Author: Bird&Co Sp. z.o.o.
Source: Bird&Co Sp. z.o.o.
Jednym z zauważalnych sygnałów alarmowych dla każdej kobiety, są niewłaściwe krwawienia z dróg rodnych. Jeśli masz bardzo obfite, nieregularne miesiączki lub pojawiają u Ciebie krwawienia międzymiesiączkowe, warto zapytać swojego ginekologa o histeroskopię.

In vitro Śląsk ma szansę nam zaoferować

dolegliwości
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce mieć gwarancję, że jego potomstwo urodzi się zdrowe. Dlatego obecnie istnieje coraz więcej badań, pozwalających określić stan dziecka jeszcze w brzuchu mamy oraz kiedy okazuje się być to realne, to jeszcze w tym stadium możemy spróbować wyeliminować niektóre schorzenia.


Czy zainteresują nas badania prenatalne?


Jeżeli pragniemy mieć świadomość, że nasze potomstwo jest zdrowe i nie potrzebuje skomplikowanych zabiegów jeszcze przed narodzeniem, albo tuż po nich, to obowiązkowo musimy sprawdzić jak prezentują się badania prenatalne.

Możliwości współczesnej ginekologii a unowocześnione narzędzia ginekologiczne

Lekarz
Source: sxc.hu
Innowacyjne opcje wykorzystania dziedziny lekarskiej, jaką stanowi ginekologia, dostrzegalne są już niemal w każdym nowocześnie wyposażonym gabinecie. Zastosowanie innych niż dotychczas sposobów leczniczych ma sprzyjać wygodzie pacjentek, ale także stanowić swoiste udogodnienie dla lekarzy ginekologów.

Konieczne urządzenia i przyrządy używane w medycynie

operacja
Author: Sadasiv Swain
Source: http://www.flickr.com
W medycynie korzysta się z wielu potrzebnych maszyn, urządzeń czy też akcesoriów. Każdy z nich, nawet najmniejszy, pełni bardzo istotną rolę, często są one wręcz niezastąpione. Dziś omówimy sobie parę takich urządzeń oraz akcesoriów, pierwszym z nich będą fotele do dializ.

Zdrowie – w jaki sposób warto współcześnie się o nie troszczyć, aby możliwie jak najdłużej nie chorować?

Zespół lekarzy i pielęgniarek
Author: The All-Nite Images
Source: http://www.flickr.com
Zdrowie powinno mieć dla każdego człowieka największe znaczenie. Raz stracone będzie bardzo trudno je odzyskać, z tego powodu koniecznie należy starać się możliwie jak najlepiej troszczyć się o kondycję swojego organizmu, tym bardziej, że dzisiaj człowiek ma do dyspozycji sporo efektywnych rozwiązań.

Rola psychologa w codziennym i zawodowym życiu, sposoby leczenia często występujących nerwic.

psycholog
Author: Ion Chibzii
Source: http://www.flickr.com
Leczenie zaburzeń i problemów psychicznych od bardzo dawna wśród naszego społeczeństwa stanowiło temat tabu. Szczególnie dotyczyło to mężczyzn, którzy musieli być odporni i twardzi.

Najnowsze zmiany i oryginalne rozwiązania w świecie kosmetycznym.

pedzel do makijazu
Source: pixabay.com
Jeszcze trzydzieści lat temu kolekcja wyrobów kosmetycznych ograniczała się praktycznie, tylko do szarego mydła oraz proszku do prania. Jednak w ostatnim dziesięcioleciu do Polski dotarł cud zachodniej ideologii, czyli drogerie z wszystkimi produktami z zakresu kosmetyków, których ktoś mógłby zapragnąć. Ostatnie lata przywiodły jednak ze sobą kolejne reformy, oparte na ekologicznych i miłych dla środowiska rozwiązaniach.

Pages