Odżywianie

Problem pomarańczowej skórki: jakie kremy powinno się używać?

krem
Author: Stephen Bradley
Source: http://www.flickr.com
Cellulit jest problem, z którym walczy bardzo dużo kobiet. Może wystąpić bez względu na to, ile kobieta ma lat. Z tym kosmetycznym defektem nazywanym często pomarańczową skórką mogą walczyć zarówno młode, jak i dojrzałe kobiety. Czy istnieją sposoby, dzięki którym można usunąć zmiany?

Skorzystaj z usług fachowego dietetyka, który zagwarantuje Ci efektywną dietę odchudzającą. Z nim Twoja dieta będzie zdrowa i spowoduje, że będziesz pełna energii

zdrowy tryb życia
Author: scott
Source: http://www.flickr.com
Zdrowa dieta jest konieczną podczas odchudzania . Gubienie kilogramów jedynie poprzez ćwiczenia fizyczne jest niezwykle trudne, jeśli nie nierealne. Przykładowo pół godziny biegu pozwala spalenie ok. 350-400 kalorii.

Jakim sposobem najlepiej dbać o samopoczucie

Przywitaj lato z nową sylwetką!
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Współcześnie w obliczu wielu pokus zdrowe życie nie jest łatwym zadaniem. Tuczące chrupki i smaczne słodycze, bezwartościowy junk food, powszechna komputeryzacja mocno związana z siedzącym trybem życia, wszechobecny stres i powszechny brak czasu , a także chęci na uprawianie sportu to autentyczne plagi dwudziestego pierwszego wieku. Jak wtedy dobrze dbać o zdrowie?

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Najistotniejsze jest to, żeby być szczęśliwym.

owoce na zdrowie
Author: Michael Stern
Source: http://www.flickr.com
Znane powiedzenie mówi, że w zdrowym ciele zdrowy duch. I w sumie jakby na to nie patrzeć, znajduje się w tym znacznie dużo prawdy. Badania pokazują, że znacznie wiele chorób najpierw kształtuje się w głowie, a z drugiej strony, kiedy ciało jest chore, człowiek traci chęci do życia, staje się przygaszony, niemrawy i cierpiący. Zdrowie to bardzo ważny aspekt istnienia, bez zdrowia bowiem nic nie ma sensu. Można posiadać dużo pieniędzy, wspaniałą rodzinę, jednak jak nadchodzi choroba, na którą żadne pieniądze świata nie pomogą, a wspierająca rodzina, nie da rady złagodzić bólu, ukazuje się, że zdrowie jest bardzo istotne.

Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób nic na własną rękę!

kreatyna activlab
Author: Cameron Aubernon
Source: http://www.flickr.com
Nowy rok to zwykle czas, kiedy obiecujemy sobie, iż zaczniemy regularnie ćwiczyć i dobrze się odżywiać - to chyba jedno z najbardziej popularnych postanowień noworocznych. Żeby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a równocześnie zbudować odpowiednią formę na nadchodzące wczasy, na pewno musisz zabrać się za swoje ciało kompleksowo.

W jaki sposób jeść prawidłowo

warzywa
Author: Javier Ignacio Acuña Ditzel
Source: http://www.flickr.com
Żywienie - to proces który polega na zapewnianiu każdej żywej komórce pokarmów pobieranych w stanie naturalnym czy po przetworzeniu na rozmaite dania oraz napoje w celu utrzymania głównych funkcji życiowych, prawidłowego rozwoju a także stanu zdrowia. Odżywiona powinna zostać każda komórka naszego ciała.