Odżywianie

Jak sprawnie dać sobie radę z kłopotami z układem trawiennym, takimi jak nadkwaśność albo uciążliwa zgaga.

leki na nadkwaśność żołądka
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele osób nie przykłada zbytniej uwagi do tego, co je, odżywiając się nie zawsze dobrze. Przez wiele lat takiego życia mogą nie zauważać niczego niepokojącego, lecz w pewnym momencie niewłaściwa dieta da znać o sobie. Objawy tego mogą być bardzo różne - u niektórych może się pojawić nadwaga i problemy z krążeniem, u innych zaburzenia pracy wątroby, a u części chorych zgaga i nadkwaśność żołądka. Niektóre z tych objawów są niebezpieczne dla zdrowia i w interesie takiej osoby leży, żeby zacząć je jak najszybciej leczyć. Inne są po prostu niewygodne i mało przyjemne, więc i przy nich można kilka nieodpowiednich nawyków zmienić.

Jak odbywa się odbudowa ludzkiego organizmu

masaż
Author: Divya van Mahajan
Source: http://www.flickr.com
Ludzki system to dość zawiła struktura, której pilnowanie należy do naszych głównych życiowych powinności. Powinniśmy nie tylko myć zęby po każdym jedzeniu, cyklicznie myć uszy i całe swoje ciało, ale również dbać o naszą skórę.


Codziennie wystarcza nam zwykle zdrowe Odżywianie, mycie rąk przed jedzeniem oraz cykliczna kąpiel, ale pojawia się taki etap w naszym życiu, kiedy na twarzy powstają fałdki.

Czy tylko liposukcja bez ćwiczeń i odpowiedniego odżywiania to dobry pomysł? O jakich rzeczach warto wiedzieć?

urządzenie dezynfekujące
Author: YUCHIA CHUNG
Source: http://www.flickr.com
Nie tak łatwo jest mieć idealną wagę, szczególnie kiedy na każdym kroku ta wiele pokus. Ci, którzy walczą z nadprogramową ilością kilogramów mają tym trudniej, im dłużej trwało osiągniecie takiego stanu.

Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób nic na własną rękę!

kreatyna activlab
Author: Cameron Aubernon
Source: http://www.flickr.com
Nowy rok to zazwyczaj czas, gdy obiecujemy sobie, iż zaczniemy regularnie ćwiczyć i zdrowo się odżywiać - to pewnie jedno z najbardziej modnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w tym postanowieniu, a równocześnie zbudować odpowiednią formę na nadchodzące wczasy, zdecydowanie powinieneś wziąć się za swe ciało kompleksowo.

Problem pomarańczowej skórki: jakie kremy powinno się używać?

krem
Author: Stephen Bradley
Source: http://www.flickr.com
Cellulit jest problem, z którym zmaga się mnóstwo pań. Może pojawić się bez względu na to, ile przedstawicielka płci pięknej ma lat. Z tym kosmetycznym defektem nazywanym popularnie pomarańczową skórką mogą borykać się zarówno młode, jak i dojrzałe panie. Czy istnieją sposoby, dzięki którym można usunąć zmiany?

Skorzystaj z usług fachowego dietetyka, który zagwarantuje Ci efektywną dietę odchudzającą. Z nim Twoja dieta będzie zdrowa i spowoduje, że będziesz pełna energii

zdrowy tryb życia
Author: scott
Source: http://www.flickr.com
Zdrowa dieta jest nieodzowna podczas odchudzania . Gubienie kilogramów wyłącznie poprzez ćwiczenia fizyczne jest ogromnie trudne, jeśli nie nierealne. Dla przykładu 30 minut ruchu umożliwia spalić mniej więcej 350-400 kalorii.

Pages