Wiele rozmaitych kremów

Na rynku jest wiele różnych kremów, a każdy z nich polecany jest dla różnego typu skóry, ma rozmaite przymioty i zaplanowany jest specjalnie na potrzeby konkretnego rodzaju skóry.


krem do skóry
Author: Maria Morri
Source: http://www.flickr.com


Kremu musi używać każdy, nie tylko pani, bez względu na wiek. Taki kosmetyk powinno się porządnie dostosować do wieku, typu cery i wymogów. Prawidłowo dobrana pielęgnacja skóry (Zobacz Teraz) wpływa na jej zdrowy i młody wygląd, a także na samopoczucie właściciela. Odróżnia się cztery rodzaje cery, suchą, tłustą, złożoną i normalną.


Odpręż i zrelaksuj swoje ciało
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Krem do skóry suchej musi mieścić składniki nawilżające i natłuszczające. Rekonstruują one płaszcz lipidowy, mają także umiejętność wiązania i wstrzymywania wody w naskórku. Skóra tłusta potrzebuje kremu z innymi czynnikami, musi być kremem nawilżającym. Należy również aplikować hydrożele, również emulsje o małej kompozycji fazy tłustej, również kremy matujące przyswajające nadwyżkę sebum. Skóra typowa jest przyzwoicie nawilżona, matowa, gładka i odpowiednio naprężona. Nie stwarza większych problemów, aczkolwiek nie oznacza to, że nie należy jej pielęgnować. Stosowna pielęgnacja skóry typowej spowoduje, że na dłużej zatrzyma młodość, to znaczy później pojawią się na niej zmarszczki. Dobrym kremem w tym przypadku będzie krem nawilżający z dobranym filtrem. Wyjątkowej pielęgnacji potrzebuje skóra dojrzała.


Potrzebuje kremów, które włączają kolagen, elastynę, witaminę C, lub kwasy owocowe.


Nie można zapominać, że odpowiednie Odżywianie dostarcza skórze najwięcej witamin. Zadbana i odżywiona cera nie będzie wywoływała żadnych kłopotów.