dieta

W trakcie praktykowania sportu niezwykle ważne jest właściwe obuwie - buty tenisowe

specjalne buty do tenisa
Author: James Lee
Source: http://www.flickr.com
Statystyki jasno ukazują, że w obecnych czasach procent osób czynnie uprawiających sport stale rośnie. Wpływa na to przewodnia moda i wzrost świadomości ludzi na temat zdrowego sposobu funkcjonowania. Wielu ludzi stawia na konkretną sferę i poprawia w wyznaczonym kierunku.

Jakie pozytywne właściwości ma babka płesznik i w jaki sposób ją spożywać?

zioła w ogrodzie
Author: Ondřej Vaněček
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wielu z nas stawia na zdrowy styl życia. Torpedują nas z wszystkich stron chemiczne składy pokarmów, żyjemy szybko i często nie myślimy o tym jak jemy, jednakże zaczynamy odczuwać, że nasz organizm nie działa prawidłowo i chcemy zmiany. Szukamy więc elementów diety, które wspomogą nasz organizm i dobrze przyśpieszą trawienie pokarmów. Wśród różnych składników coraz silniej popularna jest babka płesznik.

Ostatnio bardzo modne jest bycie fit

Kobieta
Author: Bird&Co
Source: Bird&Co
Zdrowy styl życia cieszy się coraz większą popularnością. Coraz większa ilość osób zwraca uwagę na jakość spożywanych produktów, samopoczucie, figurę, kondycję. Często zapisujemy się na ćwiczenia fitness, a wychodząc wieczorem na spacer, na pewno spotkamy całe mnóstwo biegaczy. Bieganie ma świetny wpływ na nasze zdrowie, a także to jak funkcjonujemy na co dzień, np. w pracy.

Bielizna antycellulitowa - piękne, zgrabne ciało bez cellulitu w parę sekund

bielizna damska
Author: Gatta
Source: Gatta
Niemało kobiet ma kłopot z nadprogramowymi kilogramami czy cellulitem. Nieraz problem ten może być dla nas bardzo kłopotliwy, szczególnie jeżeli jest on bardzo widoczny. Gdy ubieramy obcisłe spodnie czy luksusową ciasną sukienkę, fałdki czy zbyt duże uda mogą spowodować, iż będziemy czuć się w tym stroju niepewnie. Czy to znaczy, iż mamy w ogóle zrezygnować z podniecających, ciasnych ubrań? Naturalnie, że nie!

Jak sprawnie dać sobie radę z kłopotami z układem trawiennym, takimi jak nadkwaśność albo uciążliwa zgaga.

leki na nadkwaśność żołądka
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele osób raczej nie przykłada dużej uwagi do swojej diety, odżywiając się nie zawsze tak jak powinni. Przez lata życia w taki sposób mogą nie zauważać niczego niepokojącego, ale w pewnej chwili niewłaściwa dieta może o sobie dać znać. Objawy takiego stanu rzeczy mogą być różne - u jednych może się pojawić problemy z krążeniem i nadwagą, u innych zaburzenia pracy wątroby, a u części chorych nadkwaśność żołądka oraz zgaga. Niektóre z tego typu dolegliwości są niebezpieczne dla stanu zdrowia i w interesie takiej osoby leży, aby zacząć je jak najszybciej leczyć. Inne są po prostu niewygodne i mało przyjemne, więc i przy ich wystąpieniu można kilka nieodpowiednich nawyków zmienić.

Pages