włosy

Włosy - pielęgnacja

Wella Touch
Author: www.outdoor.org.pl
Na to, jak wyglądają włosy oraz czy są zdrowe ma wpływ nie jedynie jadłospis oraz stan zdrowia, ale również należyta pielęgnacja.


Jak o nie dbać na co dzień, aby były ładne a także zdrowe? Poznaj kluczowe, uniwersalne wytyczne pielęgnacji włosów.

Domowe SPA

reklama
Author: NANTES
Każdego roku ośrodki SPA zdobywają coraz to więcej wielbicieli. Nic dziwnego, tutaj możemy naprawdę odprężyć się, zrelaksować się, zadbać o ciało oraz umysł.


Nie trzeba jednak wydawać fortuny na tego rodzaju atrakcje.

Piękne i silne włosy, czyli porządnie dobrane kosmetyki to absolutna podstawa

włosy
Author: Rick Finster
Source: http://www.flickr.com
Chyba nie ma pani, która nie chciałaby móc pochwalić się lśniącymi i mocnymi włosami. By włosy były mocne, nie rozdwajały się i nie były łamliwe, należy o nie właściwie zadbać. Liczy się dieta, która w bezpośredni sposób przekłada się na stan włosów, ale także odpowiedni dobrane kosmetyki. Internetowy sklep z kosmetykami do włosów daje klientkom ogromny wybór preparatów przeróżnego rodzaju.

Zadbane włosy – jak je pielęgnować?

włosy
Ładne włosy to od dawna oznaka urody, a czasami władzy. Rozpuszczone i zadbane fryzury książąt z starofrancuskiej dynastii Merowingów symbolizowały ich królewskość. A każdy na pewno kojarzy ze Starego Testamentu podanie o Samsonie, olbrzymie, który brał swą tężyznę fizyczną ze swoich bujnych włosów.

Czemu łysienie jest tag ogromnym problemem dla wielu ludzi, jakie są jego najważniejsze przyczyny.

szpital
Author: Serge Tanet
Source: http://www.flickr.com
Pomijając drobne wyjątki chyba każdemu z nas marzy się na głowie elegancka fryzura, bez niepożądanych zakoli czy łysin. Jednak nie każdy to dostanie, gdyż wypadanie włosów jest często spotykanym problemem, który dotyka dużą część społeczeństwa.

Które polskie kosmetyki naturalne warto jest poznać oraz należałoby je stosować dla poprawienia swojej krasy?

licówki
Author: mahmoud99725
Source: http://www.flickr.com
Wszystkie niewiasty dbają o swą atrakcyjność. Wykupują różne kremy regenerujące skórę, robią sobie wszelakie kuracje na twarz, aby ich cera wyglądała przez jak najdłuższy czas młodo.

Pages