Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jedzenie na wynos - sposób na głód

Niebawem impreza...godzina 16:00, jest właśnie weekend, a my wróciliśmy z pracy lub szkoły. Na 18 jesteśmy umówieni na imprezę ze znajomymi, więc 2h czasu wolnego dla siebie.

Jeśli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować jakieś 20 minut od momentu wykąpania się, do wkładania klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeżeli jesteśmy płcią piękną, to już trzeba będzie 20 min., ale jakieś razy trzy. Przede wszystkim kąpiel może i depilacja, później suszenie włosów, makijaż, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Super.
Pizza
Author: www.onaonaona.com
Source: www.onaonaona.com
W drodze do celu zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą zajść do sklepu z alkoholem, gdyż z pustymi rękami wejść nie wypada. Przy sklepowej kasie wszystkie chwyty dozwolone: wódka, piwo, wino, koniak, whiskey, likier, nalewka, drinki itd. itp. Ważne, aby po prostu coś trzymać i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy zajrzy przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma. Dochodzi godzina 18 wciskamy dzwonek do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni "nowym" (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze koty za płoty, imprezę czas zacząć.Mniej więcej taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie ma, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed imprezą. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swoje żołądki gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to doborowe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz pyszne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to mężczyzna i trzeba postawić wtedy na potrawy spoza jego domu.

Oczekujesz na kolejny post? Chcę zawiadomić Cię, że autorska strona www (https://stomatologiacichon.pl/) jest już dostępna. W takim razie namawiam do lektury.

Tutaj z pomocą przychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najbardziej udane spotkanie towarzyskie. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie w jednym z nich, to nie zwlekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki "pizza nocą Szczecin". Osoby z Gdańska zjedzą po wpisaniu "pizza nocna Gdańsk". Głodni z Poznania skorzystają z "pizza na zamówienie (zobacz zamów pączki przez internet) Poznań" a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod "pizza wrocław 24h".