Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Metody na powiększenie ust

Najpopularniejszym sposobem powiększania ust jest współcześnie wypełnienie ich tak zwanym hialuronowym kwasem. To jednak nie jedyna metoda na to, aby zyskać pełne wargi. Które z metod powiększania jak też modelowania warg warto rozpatrzyć?


Za pomocą kwasu hialuronowego możesz powiększyć tak górną, jak i dolną wargę.


Ażeby wargi wyglądały na większe, ale oprócz tego naturalne, wystarczy bardzo niewielka ilość kwasu hialuronowego. Naturalnie dzięki owej substancji możemy o wiele powiększyć usta, jednakże ów trend przestał być już modny. Współcześnie popularne są innego typu wypełniacze ust.


Zabieg urządzeniem Zeltiq pozwala w bezpieczny sposób pozbyć się miejscowo nagromadzonego tłuszczu z wybranej partii ciała
Author: Optopol
Source: Optopol
Można dla przykładu powiększyć usta poprzez wstrzyknięcie swojego własnego tłuszczu. Ta procedura przedstawia się nieomalże jednakowo, niczym iniekcja kwasu hialuronowego, jednakże wcześniej trzeba rzecz jasna pobrać tkankę tłuszczową. Stosując własny tłuszcz można też wymodelować wargi a także wypełnić bruzdy występujące naokoło nich. Zabieg powiększania warg własnym tłuszczem jest sporadyczniej wybierany niż iniekcja kwasu hialuronowego a jest tak z dwóch głównych powodów. Powiększenie ust tłuszczem jest zabiegiem dającym bardziej niezmienny efekt.

Zaaferowały Cię wiadomości zamieszczone w tym serwisie? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i odkryj stronę (https://smartbodytrainer.pl/oferta/trener-personalny-gdansk/), która też Cię się spodoba.

Kwas hialuronowy ulega sukcesywnemu wchłanianiu przez organizm, więc usta z biegiem czasu wracają do początkowego stanu. Następnym powodem jest trudność w ocenie absorbowania się tłuszczowej tkanki. Nawet najlepszy medyk nie jest w stanie przewidzieć, jak dużo tłuszczu zostanie wchłonięte przez układ po wykonanym zabiegu. Wypływa to ze specyfiki owej substancji i działania naszego organizmu.


U niektórych osób przez mnóstwo lat będzie utrzymywał się efekt uzyskany zaraz po zabiegu, natomiast u pozostałych w ciągu miesiąca czy też dwóch objętość ust może zmniejszyć się nawet do 30%.