Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Które kobiety winny używać krem na noc i co on właściwie przynosi?

Jeśli chcesz odpowiednio troszczyć się o swą skórę, musisz stosować wszelkie kosmetyki. Nasza skóra wymaga od nas bardzo wiele, lecz gdy będziemy odpowiednio o nią się troszczyć, odwzajemni nam się na pewno ślicznym wyglądem.


Krem na noc mógłby bywać stosownie dobrany do rodzaju skóry oraz do wieku kobiety. Jeżeli krem na noc jest stosownie wyselekcjonowany, wtenczas skóra podczas snu dobrze się zregeneruje, a rankiem zaobserwujesz to przeglądając się w zwierciadle. Krem na noc odróżnia się od kremu na dzień większą koncentracją elementów regenerujących. Nie posiada on żadnych filtrów UV oraz jest bardziej gęsty od takiego na dzień. Krem na noc może być też bardziej tłusty. Niejedna niewiasta mogłaby zapytać czy też krem na noc okazuje się być niezbędny? Odpowiedź brzmi: tak. Cera najbardziej skutecznie regeneruje się w godzinach nocnych. Dzięki temu, iż nocą zwiększa się przepuszczalność skóry, składniki odżywiające prędzej się wchłaniają i prościej przedostają się do bardziej ukrytych warstw wierzchniej warstwy skóry.


Racoon
Sekrety damskiej torebki
Author: Baghouse.pl
Source: Baghouse.pl


kolano - zdjęcie rentgenowskie
Author: Lena
Source: http://www.flickr.com


A w jaki sposób wybrać właściwy krem na noc dla naszej cery? Jeżeli Twa skóra jest chętna do przetłuszczania się, wtenczas winnaś wybrać krem na noc o delikatnej konsystencji. Jeśli z kolei Twoja skóra jest wysuszona, wtedy wymaga trochę bardziej gęstego preparatu, który ograniczy wyparowywanie wody z naskórka oraz nawilży naszą cerę. Z kolei jeśli posiadasz cerę mieszaną, wtedy żaden krem na noc nie jest Ci potrzebny. Należy też wybrać krem na noc do swego wieku.


30-latka winna poszukiwać kremów, jakie posiadają np. koenzym Q10, gdyż przyspiesza on metabolizm komórek, ujędrnia cerę i rozjaśnia plamki.

Nie czekaj! Jeżeli zaintrygowały Cię umieszczone tutaj wiadomości, to czytaj dalej, który jest w poniższym linku. W nim znajdziesz więcej szczegółów.

40-latka z kolei ponadto winna brać pod baczenie działanie przeciwzapalne oraz odmładzające.