Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Pomimo iż przyjęło się, że to zwykle panie dbają o własny wygląd, to nie można zaprzeczyć, że dziś regularnie dotyczy to też mężczyzn

W ostatnich latach coraz częściej jesteśmy świadkami tego, że i panowie zaczynają troszczyć się o własny wizerunek. Możemy ich spotkać u wizażystki czy u fryzjera i już nikogo to nie dziwi.


Wielu właścicieli salonów fryzjerskich twierdzi, że ich klientami coraz chętniej bywają mężczyźni.


biżuteria
Author: diva
Source: diva
ślub
Source: pixabay.com


Za jakiś czas będzie to może mniej więcej 40% wszystkich klientów. To bardzo znacząca liczba. W ostatnich dekadach trendy są też króciutkie bródki, które bywają starannie przystrzyżone, żeby wyglądały elegancko. Duża grupa dżentelmenów pielęgnuje swe brody każdego dnia rano. Dla nich jest to tak istotny rytuał, jak dla pań makijaż. Dlatego jest znaczna grupa mężczyzn, którzy posiadają swe maszynki do strzyżenia. Wybierają oni wtedy najbardziej funkcjonalne modele. Najlepsze w stosowaniu są te, które są bezprzewodowe, a jedno ładowanie wystarcza na co najmniej 120 minut.

Ekscytujący tekst? Jeśli tak myślisz, kliknij bez ociągania ten odnośnik, gdyż w witrynie pediatra dublin, którą tutaj znajdziesz, także jest coś ciekawego.

Fajnym rozwiązaniem są też te maszynki do strzyżenia, które posiadają profesjonalną nakładkę grzebieniową, dzięki której możemy wytypować długość zarostu. Dużym walorem jest, gdy maszynka jest cicha. Zwykle nie myślimy o tym przy zakupie produktu, ale jeśli jesteśmy pierwszą osobą w rodzinie, która wychodzi rano, to fajnie byłoby nie obudzić żony i dzieci tylko z tego powodu, że włączamy w łazience maszynkę.


Jeżeli używamy maszynki każdego ranka, to musimy nabyć ten model, który łatwo oraz prędko się myje - najlepiej pod chłodną wodą z kranu. Dzięki temu maszynka będzie służyć nam bez problemów.