Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Pielęgnacja buzi

Nie ma prawdopodobnie kobiety, która nie śniłaby o doskonałej kondycji skóry, braku oznak zmęczenia.


Śliczna jak też promienna cera powoduje, iż wyglądamy idealnie i zdrowo, prócz tego czujemy się o wiele lepiej także psychicznie.
Nieodpowiednią pielęgnacją twarzy możemy sobie tylko zaszkodzić. Twarz jest narażona na wszelkie warunki atmosferyczne a także upływający czas, a przecież to jedna z naszych wizytówek – jak by nie było nadzwyczaj trudno będzie ją zakryć. Miejmy na uwadze, że buzia tak naprawdę zaczyna się od dekoltu. W pielęgnacji nie możemy omijać dekoltu oraz szyi. Są jednakowo narażone na działanie czasu, a ich skóra jest równie cienka. Najczęściej gdy aplikujemy kosmetyki do twarzy będziemy mieć to na względzie.


kosmetyki do twarzy
Author: takako tominaga
Source: http://www.flickr.com


Czasami spłukanie makijażu wydaje się zadaniem niemalże nie do wykonania. Powracasz zmęczona i jedyne, czego chcesz, to położenie się do łóżka. Pamiętaj jednak, że kładąc się spać w pełnym makijażu, robisz dużą krzywdę swojej skórze! Istotne, by w porze wieczoru pozwolić jej odpocząć jak też gruntownie oczyścić. Przemyjmy dokładnie skórę, użyjmy żelu albo pianki. Im lepiej ją oczyścisz, tym przyzwoiciej wchłonie się krem. Pielęgnacja twarzy to przede wszystkim wybór należytego kremu do typu swojej cery. Nie zapominaj także, iż w czasie ciepłych miesięcy cera wymaga przede wszystkim nawilżenia, zaś zimą – natłuszczenia.

Masz chęć zobaczyć inne tak samo pomocne sugestie? Jeśli tak, to zobacz tutaj Laserowe leczenie żylaków, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Musisz ją ochraniać przed ziąbem jak też gwałtownymi zmianami temperatur.
Nie wysuszaj skóry siłą, jeżeli twoja cera jest tłusta, szczególnie w zimie pielęgnacja twarzy za pomocą spirytusu lub kosmetyków z dużą zawartością alkoholu absolutnie nie jest świetnym pomysłem.