Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jak zrobić domowe spa?

Czy czasem rozmyślasz o tym, iż twoja skóra ochoczo skorzystałaby z profesjonalnego zabiegu spa, jednak twój budżet jest zbyt mały, abyś mogła sobie na to pozwolić?


Wcale nie musisz sobie odmawiać owej przyjemności! Jest mnóstwo niekosztownych metod, które umożliwią ci małym sumptem wykonanie zabiegu spa w mieszkaniu.
Dla większości dam dzień spędzony w ośrodku spa to nadzwyczajne i niezapomniane doświadczenie. Do tego jest to doskonała forma odpoczynku, która poprawi kondycję twej skóry jak też zyskownie wpłynie na humor. Niestety, wysokość opłat za usługi w ośrodkach spa jest odstraszająca.

Jeśli omawiana kwestia jest dla Ciebie pomocna, zobacz oprócz tego więcej szczegółów konopie sklep online tu - te wiadomości także nie mogą pozostać niezauważone.

Poza tym nie każdy może sobie pozwolić na tak duży koszt. Jak więc wykonać zabiegi spa w mieszkaniu? Na początek musisz zebrać wszelkie niezbędne akcesoria. Zapewne większość z nich posiadasz w domu. Oto kilka domowych zabiegów, jakie można wykonać w domku. Ablucja detoksykująca – nic tak dobrze nie relaksuje, jak długa, gorąca kąpiel. Do tego, jeśli w owym czasie zastosujesz kule do kąpieli, uzyskasz rezultat oczyszczenia skóry, jednocześnie rozluźniając ciało.

Pragniesz wiedzieć więcej na ów ciekawy temat? Namawiamy zatem na naszą nową stronę - można zobaczyć tutaj (https://www.beautyever.pl/kosmetyki-mesosys) link i należy w niego kliknąć.

W zestawieniu z odpowiednią dietą detoksykującą osiągniesz naprawdę spektakularne rezultaty.


maszynki do strzyżenia
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com


kule do kąpieli
Author: LAURASTAR
Source: LAURASTAR


Do kąpieli możemy też dodać parę kropli ulubionego olejku zapachowego. Poza tym, że pozostawi on na skórze efekt jedwabistości, to także zyskownie wpłynie na twój nastrój.
Olejki eteryczne przez oddziaływanie na wrażenia sensualne (zapach) mogą uspokajać, pobudzać albo relaksować. Do takiej kąpieli można także dodać trzy szklanki mleka oraz cztery torebeczki rumianku. Dzięki temu zafundujesz naprawdę dobrą aromatyczną kąpiel.