Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Aromatyczne kulki do relaksujacej kąpieli

W obecnych czasach posiadamy do dyspozycji sporo środków, aby utrzymać ciało w schludności. Nie chodzi tu wyłącznie o czystość, ale o to, żeby w czasie kąpieli zadbać o odprężenie po ciężkim dniu.


gwarancja
Author: Glen
Source: http://www.flickr.com


Obok tradycyjnych specyfików do kąpieli, takich jak płyny i żele są dostępne także kule do kąpieli. Docenią je na pewno wszystkie osoby lubiące te kilka chwil odprężenia w wannie. Kule pozwolą na poczucie się jak w autentycznym spa. Wielkim atutem używania kul do kąpieli jest aromat. Orzeźwiająca i intensywna woń szybko rozchodzi się po łazience wtenczas, kiedy używamy kuli w trakcie kąpieli, poza tym zapach zostaje na skórze jeszcze przez długi czas. Oprócz tego po wsadzeniu kuli do ciepłej wody od razu mocno się musuje, tworząc delikatną pianę.


Kluczowym składem takiej kuli jest soda, kwas cytrynowy i olejki eteryczne. Do owej bazy dołączane są również inne składniki takie jak pigmenty (zobacz też - pigment do makijażu permanentnego), płatki kwiatów i wiele innych.

Nie czekaj, tylko poczytaj więcej art beauty na prezentowany wątek - informacje będą z pewnością bardzo interesujące, zatem kliknij tu i zobacz więcej.

Dzięki nim kule zyskują różne odcienie, oraz cenne właściwości pielęgnujące.


bezpieczeństwo
Author: K.Prarin Lekuthai
Source: http://www.flickr.com


Barwne, aromatyczne kule do kąpieli do rozkoszne urozmaicenie. Dzięki nim zwykła kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna. Kule to doskonałe i efektywne kosmetyki, których stosowanie jest niezwykle proste. Wystarczy wrzucić je do wody, a za resztę są odpowiedzialne umieszczone w nich Składniki.
Ładnie opakowane kule do kąpieli zdołają być idealnym pomysłem na podarunek dla matki, siostry, czy przyjaciółki.


Sam wizerunek kuli jest mniej ważny. Najważniejszy jest jej skład i to na niego powinno się kierować uwagę. Dotyczy to szczególnie alergików.