Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Na czym polega labioplastyka?

Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających normalne funkcjonowanie, a ponadto z uwagi na nieestetyczny wygląd często prowadzą do kompleksów oraz intymnych problemów z związku.
Koktajle Grey Goose
Author: Grey Goose
Source: Grey Goose


salony
Author: Torsten Mangner


Przyczyny deformacji warg sromowych mogą być rozmaite, jednak najczęściej wymienia się uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia w wyniku porodu naturalnego bądź po prostu starzenie się tej okolicy ciała. Bez względu na przyczynę problemu skuteczną metodą na jego pozbycie się jest labioplastyka.


słońce
Author: Tempur
Source: Tempur


Labioplastyka bądź inaczej plastyka krocza to zabieg, jaki wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne lub przy użyciu laserowa.

W tym miejscu znajdziesz fascynujące informacje na prezentowany wątek, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to wejdź na odsyłacz do witryny (http://podologmarcinkowska.pl/usuwanie-brodawki/).

W zależności od charakteru deformacji, lekarz modeluje wargi w obrębie kształtu oraz rozmiarów. Aktualnie bardziej preferowana jest metoda laserowa, gdyż pozwala zminimalizować utratę krwi, a dzięki temu zabieg staje się mniej inwazyjny. Ponadto, zabieg z użyciem lasera nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i praktycznie zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania, oczywiście trzymając się zaleceń lekarza. Przez kilka tygodni zabronione jest pożycie seksualne i wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki występuje opuchlizna oraz ból okolicy zabiegowej.


Jednym z najnowocześniejszych laserów wykorzystywanych do zabiegu plastyki krocza oraz kilku innych zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej jest laser MonaLisa Touch. Jeżeli interesuje nas laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa, Kraków bądź inne duże miejscowości to miejsca, gdzie bez problemu znajdziemy odpowiednią klinikę specjalizującą się w medycynie estetycznej, a konkretnie ginekologii estetycznej.
Zanim umówimy się na zabieg lekarz powinien przeprowadzić wywiad medyczny, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu: niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, zaburzenia krzepliwości krwi, miesiączka, ciąża, karmienie piersią,