Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

W co wyposażyć salon fryzjerski?

Co musi mieć każdy zakład fryzjerski, jakie są nieodzowne dodatki jakie usprawniają pracę fryzjera a także zapewniają komfort klientów?


Te pytania przeważnie zadają sobie początkujący mistrzowie nożyc jacy rozpoczynają swą przygodę z fryzjerstwem.


Nie od dziś wiadomo, iż profesjonalny zakład fryzjerski musi ośmielać do korzystania ze swoich usług już od samych drzwi. Jednakże jakość świadczonych usług uzależniona jest od wielu elementów, o których każdy fryzjer powinien mieć pojęcie. W poniższym materiale, naprowadzamy o czym powinno się pamiętać przy wyposażaniu zakładu fryzjerskiego.


substancja
Author: John
Source: http://www.flickr.com


gabinety kosmetyczne
Author: Arild Finne Nybø
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób umeblować salon fryzjerski? Fotele – kwestią pierwszorzędną będzie wygoda klientów, tak tych wyczekujących jak również tych obsługiwanych. Dlatego wygodne fotele oraz kanapy jest to priorytet dla każdego zakładu. Fotel musi wykonany być z materiału wysokiej jakości, wyposażony w podłokietniki. Znakomicie jeżeli ma podnóżek, który umożliwia przyjęcie komfortowej pozycji sprzyjającej relaksowi. Powinien być również wyekwipowany w regulację wielkości, jaką ustawia się albo przy użyciu pompy hydraulicznej albo gazowej. Zwierciadła – w tym obszarze także powinno się zwracać uwagę na bardzo ważne sprawy. Zwierciadło fryzjerskie musi mieć dużą wytrzymałość na wilgotność.

Niezbędny jest Ci link do serwisu? Nie martw się. W naszym kolejnym artykule wyszukasz to, czego szukasz. Namawiamy!

Nie mogą to być standardowe zwierciadła takie jak w zwykłych toaletach. Profesjonalne lustra zrobione są ze specjalnego materiału, jaki chroni je przed korozją. Taborecik – nadzwyczaj pomocnym w pracy balwierza jest specjalny taboret tak zwany hoker, który gwarantuje mu wygodę.


To specjalny typ obrotowego taboretu bez oparcia. Ma regulację wysokości a porusza się na gumowych kółkach. Nieodzowne będą też akcesoria takie jak: fartuchy, nożyczki, grzebienie oraz lokówki.