Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Makijaż do pracy

Makijaż na co dzień z pewnością powinien być delikatny i stonowany. Firmy, w jakich wiąże dress code, często wymagają od własnych pracownic, by malowały się w sposób ostrożny a także nie zbyt rzucający się w oczy.


Dzienny make-up musi być naturalny i prosty.


W jaki sposób zrobić perfekcyjny makijaż do pracy? Make up (idź tutaj) na dzień powinien być staranny, lecz nie zbyt ekscentryczny i mocny. Pierwsze znaki, które odbiera nasz rozmówca, ekspediowane są przez twoją twarz jak też całe ciało. Jeżeli make up (maleckamakeup.pl/) czy też strój będą niedopasowane do okazji, na pewno wywrzesz na nim złe wrażenie. Staje się to wyjątkowo ważne, gdy mówimy o pracy a także świecie interesów.
Kosmetolog
Author: Clintus
Source: http://www.flickr.com


Z tej przyczyny warto zatroszczyć się o to, ażeby makijaż był dostosowany do twojego typu urody, lecz też okazji a także miejsca wykonywania pracy. Powinien akcentować naturalne piękno, zaś ukrywać niedociągnięcia urody. Nie musisz każdego dnia malować się tak samo, ale ważne, abyś w makijażu na co dzień uwzględniała parę prostych zasad. Pomogą one ustrzec się makijażowej wpadki i karcącego wzroku zwierzchnika. Najważniejsze jest ukrycie słabostek, takich jak przykładowo popękane naczynka czy też wypryski. Dzięki temu wywołasz wrażenie osoby zadbanej a także budzącej zaufanie. W tym pomoże ci właściwie dopasowany korektor. Siniaki pod oczami jak też oznaki zmęczenia nie będą mile widziane w miejscu pracy. Staraj się, ażeby twój make-up zapewniał efekt wypoczętej cery. Zrezygnuj z intensywnego uwydatniania ust.


Wedle etykiety biznesowej widocznie zaakcentowane usta świadczą o zmysłowości. Koralową szminkę lepiej zostaw na wieczór. Miast niej dobieraj tony różu albo brązu. Przecież w pracy pragniesz służyć za przykład profesjonalizmu i mądrości.