Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Niektórzy panowie lubią mieć bardzo krótko obcięte włosy (jak w armii) i świetnie się z tym prezentują

Niewłaściwym podejściem jest myślenie, że wyłącznie kobiety chodzą do fryzjera i troszczą się o swe włosy. Mężczyźni również robią do regularnie.
Niektórzy panowie chodzą do fryzjera nawet bardziej regularnie aniżeli kobiety.


wózki widłowe
Author: STILL
Source: www.still.pl


Jednak jest takie grono panów, którzy lubią być wygoleni doprawdy krótko - na kilka milimetrów albo niemalże na zero. Sądzą, że o włosy takie łatwiej troszczyć się, nie muszą ich czesać czy suszyć. Jak wiemy, włosy jednakże szybko rosną i ci mężczyźni byliby zmuszeni się widywać z fryzjerem [przeczytaj więcej tutaj] prawie co tydzień albo nawet częściej. Kto miałby tak dużo czasu oraz pieniędzy, by to robić? Z tego powodu ci panowie, którzy preferują bardzo krótkie fryzury, zazwyczaj inwestują pieniądze i nabywają swe maszynki do strzyżenia.


Wysokiej klasy maszynki do strzyżenia posiadają kilka końcówek, które umożliwiają wybranie takiej długości włosów, jaką chcemy. Ponadto, mają możliwość ładowania oraz przybory do czyszczenia sprzętu. Zatem możemy czuć się niemal jak zawodowi męscy fryzjerzy. Maszynka posiada dodatkowo jeden walor. Mamy możliwość nią przystrzygać swą brodę. Ci panowie, którzy uwielbiają dłuższy zarost również muszą o niego należycie dbać. Również w takim przypadku korzyść będzie podwójna. Na tą samą maszynkę jesteśmy w stanie nabyć różne nakładki - do przycinania brody i włosów.
Da nam to możliwość zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy.


Pamiętajmy, żeby nabywać urządzenia dobrych marek. Wówczas będziemy mieli pewność, że maszynka wytrzyma nam dłużej. Ponadto, warto sprawdzać atest jakości.