Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Make up permanentny - czy to zupełnie się opłaca? Wady i zalety takiego rozwiązania

Jeszcze kilka lat wcześniej make up permanentny zazwyczaj nie kojarzył nam się za dobrze - w większości wypadków mieliśmy przed oczyma nieudane eksperymenty gwiazd z lat osiemdziesiątych czy dziewięćdziesiątych - nie da się ukryć, iż bez wątpienia niejednokrotnie wówczas makijaż permanentny nie wyglądał najlepiej.


czerwony ford
Author: photobeppus
Source: http://www.flickr.com


Na szczęście obecnie znacząco się to zmienia - jeśli zapoznasz się z najświeższą ofertą salonów oferujących taką usługę, być może wtedy sama skusisz się na wykonanie takiego make upu. Sprawdź, jakie są zalety, a jakie wady tego rozwiązania!


Plusy makijażu permanentnego


Właściwie każda dziewczyna znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele czasu należy niejednokrotnie poświęcić aby wykonać perfekcyjny makijaż. Jeśli pomyślisz, jak dużo czasu spędzasz niemalże każdego dnia przed lusterkiem, wtedy oczywiście okaże się, że makijaż (http://maleckamakeup.pl/makijaz-okolicznosciowy/) permanentny ust pozwala na zaoszczędzenie naprawdę sporej ilości czasu, który możesz poświęcić na przykład na zrobienie porządnego śniadania czy zwyczajnie na wyspanie się. Na dodatek zaoszczędzisz na kosmetykach - jeżeli zdecydujesz się na makijaż (delikatny róż do policzków) permanentny ust, wówczas nie będziesz musieć dodatkowo przeznaczać pieniędzy na szminki, konturówki czy inne kosmetyki potrzebne do zrobienia codziennego makijażu ust.


plastikowe opakowania
Author: Daniel Oines
Source: flickr.com


Minusy takiego rozwiązania


Makijaż permanentny ust to bez wątpienia dość spory jednorazowy wydatek, na który zwykle nie każdy może sobie pozwolić. Zazwyczaj koszt jest oczywiście zależny od tego, co dokładnie obejmuje Twój makijaż, jednakże praktycznie zawsze musisz nastawić się na całkiem duży wydatek.
Problemem może być także kwestia doboru właściwego rodzaju makijażu - makijaż permanentny ust jest dość trudno zasłonić innym, więc właściwie przez cały czas będziesz musieć chodzić w make upie w jednym, wybranym stylu.