Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Stały make-up brwi jako udoskonalenie ich zarysu

Nie wszystkie posiadamy idealne rysy buzi. Wiele z nas potrzebuje trochę czasu, by rankiem zrobić makijaż odpowiadający naszemu ideałowi. Współczesne potencjały zapewniają paniom wiele możliwości na to, aby twarz wyglądała odpowiednio i nie musiały przeznaczać wiele czasu na makijaż.


Makijaż permanentny (więcej informacji) permanentny brwi to rodzaj tatuażu, jednakże podczas tego zabiegu wprowadza się pigment do płytszych powłok skóry. Utrzymuje się on od dwóch do pięciu lat, a nie przez całe życie. Jednakże najczęściej wymaga poprawek już po dwóch, trzech latach. Im jaśniejszy barwnik tym prędzej się wypłukuje. Wiele trwalsze są ciemniejsze barwniki. Oczy są nadzwyczaj delikatne, a podczas zabiegu nakłuwa się je igłą po wielokroć. Nie jest to przyjemne, w związku z tym przedtem aplikuje się znieczulenie kremem.
makijaż permanentny brwi
Author: Candy Polska Sp. z o.o
Source: Candy Polska Sp. z o.o


Na porządny make-up brwi można zdecydować się, kiedy chcemy poprawić ich kontur, bądź gęstość. Tu stosuje się procedurę piórkową, która daje naturalne efekty. Makijaż trwały kochają sportsmenki, panie, które wiele podróżują, alergiczki, lecz również panie dotknięte chorobami nowotworowymi.


Zaraz po zabiegu możliwa jest opuchlizna i odcienia mocniejszego niż planowałyśmy. Opuchnięcie przemija dość szybko, a barwnik złuszcza się przez blisko tydzień. Make-up staje się znacznie jaśniejszy. Po około trzech tygodniach, kiedy skóra już zregeneruje się, potrzebne jest dopełnienie - piękny makijaż (maleckamakeup.pl/) permanentny brwi.


Trwa ono już o wiele krócej, zapełnia się tylko te punkty, gdzie barwnika jest za mało. Po zabiegu przez parę dni unikamy opalania, basenu, sauny. Prawidłowo dopasowany i zrealizowany make-up stały wygląda nadzwyczaj naturalnie.