Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Jakie wybrać okulary przeciwsłoneczne? Na co najbardziej powinniśmy zwrócić uwagę?

Okulary przeciwsłoneczne są dosyć często niedoceniane, traktowane tylko jako ozdoba, tymczasem powinny chronić oczy przed złym działaniem promieni UVA oraz UVB. Pod tym kątem powinniśmy na pewno je dobierać, choć jak wiemy powinny być też ładne, wykonane z materiałów solidnych.


przekrój - zdrowie
Author: Bernt Rostad
Source: http://www.flickr.com


Takie są bez wątpienia okulary (http://rajsoczewek.pl/korekcyjne?filtr=10000,12) Solano, wysokiej jakości i bardzo gustowne. Takie okulary przeciwsłoneczne są konieczne w lato.

Zgłąb bardziej opisywaną sprawę i zobacz treść na stronie (https://sklep.labempire.com.pl/pipety,2,11856). Są tam zbliżone teksty, więc zapewne odnajdziesz dla siebie coś wartościowego.

Można nawet przyznać, iż nie warto bez nich wychodzić z domu. Co bardzo ciekawe, są bez wątpienia pomocne też w zimę, ponieważ promienie słoneczne przez cały rok przedostają się do oka i mogą przyczyniać się do wielu chorób.


okulary solano
Author: PerDormire
Source: PerDormire


Jak więc tylko słońce mocniej świeci, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości okulary przeciwsłoneczne, które mają prawidłowo przyciemnione soczewki okularowe i filtr na minimalnym poziomie 400. Najlepiej nabywać takie okulary w salonach optycznych, ponieważ z różnych bazarów są nie za bardzo dobrze dostosowane i mogą jedynie zaszkodzić zamiast pomóc. To jest jak najbardziej niezwykle istotne, ażeby okulary przeciwsłoneczne spełniały swoją najistotniejszą, zdrowotną rolę.
Pomimo to fajnie jak są ładne i modne, takie jak Ray Ban Wayfarer. W tym względzie warto zwracać uwagę na tego rodzaju kwestie jak zabarwienie szkieł. Są w stanie być różnorodne, np. brązowe.


Najlepiej zatrzymują one światło niebieskie, które wywołuje najbardziej mocne odczucie olśnienia. Kolejne jak szare oraz szarozielone nie zmieniają kolorów otaczających przedmiotów, dzięki czemu łatwo ocenić odległość. Natomiast żółty polepsza kontrast widzenia w dzień, gdy jest pochmurno.