Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Ojej kokosowy przeżywa obecnie swoją drugą młodość - zdaje się być szeroko stosowany w gastronomii, medycynie i kosmetyce

Kilkanaście lat temu olej kokosowy był uznawany przez doktorów jako niekorzystny dla zdrowia. Teraz po przeprowadzeniu nowatorskich badań okazuje się, że olej kokosowy przeżywa boom.
pomadka
Author: wencor teo
Source: http://www.flickr.com


mleczko do demakijażu
Author: UBM
Source: UBM


Nie stosuje się go wyłącznie do gotowania, ale także z przyjemnością w kosmetyce i nawet w medycynie.


Olej kokosowy ma powszechne przeznaczenie.Panie uwielbiają go za całokształt. Można stosować go zamiast maseczki na twarz, gdyż nawilża oraz regeneruje skórę. Panie z niedoskonałościami skóry głowy zgodnie twierdzą, że przeciwdziała swędzeniu i łupieżowi, ponieważ obniża suchość skóry głowy. Jeżeli olej kokosowy wmasujemy we włosy, to odbudujemy je i nadamy im blask. Ogranicza także rozdwajanie się końcówek. A nałożony na paznokcie wzmocni je i nada im blask. Niektóre kobiety zdradzają, że czasami robią sobie domowe SPA i tam nakładają olej kokosowy na calutkie ciało włącznie z włosami. Mamy możliwość również stosować olej kokosowy jak mleczko do demakijażu. Będzie to wówczas idealny, bo bio, sposób pozbycia się makijażu. Wystarczy nałożyć olej kokosowy na zroszony ciepłą wodą wacik i użyć w identyczny sposób, w którym dawniej używałyśmy mleczko do demakijażu - Olej kokosowy w temperaturze otoczenia ma konsystencję stałą, ale na mokrym waciku zacznie się rozpuszczać.
I nawet jeśli stosujesz wodoodporne maskary, to olej kokosowy rozprawi się z nimi idealnie.

Odwiedź ten link! To naprawdę ta propozycja (https://baborinstytutwroclaw.pl/mezoterapia-mikroiglowa/), przeczytasz tam sporo ciekawych danych! Zobaczysz, z pewnością się nie rozczarujesz.

Nie należy nawet pocierać oka, wystarczy zaledwie przyłożyć wacik i kilka sekund zaczekać.