Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Lekarz urolog

Panuje przekonanie, że urolog to specjalista od chorób męskich. Być może dlatego tak jest, że rzeczywiście znacznie częściej pacjentami poradni urologicznych stają się panowie. Ale sama urologia jest dziedziną medycyny zajmującą się budową, funkcjonowaniem i rozwiązywaniem problemów narządów moczowo-płciowych. Diagnozuje i będzie leczył między innymi takie schorzenia jak występowanie stanów zapalnych, popuszczanie moczu, zakażenia, impotencja, stany nowotworowe albo dysfunkcje organów moczowo-płciowych, między innymi pęcherza moczowego, męskich narządów płciowych lub nerek.
lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
W związku z tym że urolog jest lekarzem specjalistą, przed udaniem się na wizytę konieczne jest uzyskanie skierowania od swojego lekarza ogólnego. Gdy będziemy mieli to już w ręce, warto w sieci internetowej spróbować poszukać poradni znajdującej się najbliżej, lub, jeżeli planujemy wizytę prywatną, gabinetu, gdzie cena będzie dla nas akceptowalna. W internecie znaleźć można również opinie na temat poszczególnych lekarzy albo całych gabinetów. To przydatna wiedza, lecz nie należy jej ufać, bowiem powszechnie wiadomo, że komentarze są bardzo niewymiernymi ocenami tego co myślą pacjenci. Ciekawa oferta dla kobiet: http://medicus.ie/lekarze.php?d=2ickr_9743777406.jpg|R|W=250]Zdarza się również, że będą one efektem konkurencyjnych działań, a nie prawdziwymi ocenami napisanymi przez leczone osoby. Zatem, po wprowadzeniu w wyszukiwarkę słów na przykład pediatra, otrzymamy listę poradni i prywatnych gabinetów z nazwiskami lekarzy o tej właśnie specjalności. Wystarczy wybrać jeden z adresów i zarezerwować termin wizyty. W przypadku poradni korzystających z refundacji NFZ czas oczekiwania będzie zapewne bardziej odległy niż, gdy zaplanujemy wizytę w pełni płatną. Trzeba też zrobić badania: strona internetowa.W jednym i drugim przypadku, aby wizyta nie była zmarnowana, trzeba się do niej należycie przygotować. Dobrze na kartce spisać wszystkie przyjmowane leki, choroby przebyte w ostatnim czasie oraz wykonane medyczne zabiegi. Trzeba też sobie przypomnieć wszystkie objawy chorobowe, występujące do tego czasu, żeby móc przekazać lekarzowi bardzo szczegółowe informacje. Może to pomóc sprawnie i skutecznie odgadnąć możliwe schorzenie i co się z tym wiąże od razu podjąć odpowiednie leczenie.